Andrii Martyniuk рекомендує цей магазин
17 липня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-57 (NH.QEWEP.00G), Замовлення №59000995382237

Покупка ноутбуку Acer Nitro 5 AN515-57 . Все пройшло чудово.Замовлення було відправлено дуже швидко.!Товар відповідає опису на сайті.Дякуючи продавцю ми зекономили на пересилці коштів знявши наложку після огляду замовлення і оплативши на карту всю суму.Раджу даний інтернет магазин іншим покупцям.!Дякуємо за відмінний сервіс!!
Dmytro Stanko рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Ноутбук HUAWEI MateBook D 15 2022 (BohrE-WFH9AL), Замовлення №BohrE-WFH9AL

Назар рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Ноутбук Acer Swift X SFX14-41G (NX.AU6EP.00D), Замовлення №769087

Дякую компанії за оперативність Все качесвенно Ноут целий ціна супер
Відповідь представника «DNN»
Шановний, Денис Foco ! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Оо такий як у мене ) Як тобі робота з ним ?
16 травня 2023 Відповісти
Архімед рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Ноутбук MSI Stealth 17 Studio A13VH (A13VH-023PL), Замовлення №238664418

Відповідь представника «DNN»
Шановний, Stitch! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Николай Деев рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: HP Pavilion Aero Ryzen 5-5600U/16 ГБ/512/Win11 IPS, білий Детальніше: https://dnn.in.ua/ua/p17117096, Ноутбук HP Pavilion Aero 13-be0214nw Silver (4H3Q7EA), Замовлення №29355

Дякую що було в наявності. забрав на наступний день.
Відповідь представника «DNN»
Шановний Николай Деев! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Анастасія Волоско рекомендує цей магазин
3 квітня 2023

Купив: ASUS ZenBook Duo UX482EGR (UX482EGR-HY355W), Ноутбук ASUS ZenBook Duo UX482EGR (UX482EGR-HY355W), Замовлення №334512119

Дякую за чудовий ноутбук!:) Дуже задоволена покупкою! Гарне обслуговування!:) Сертифікат на гравіювання якраз доречний,плануємо ще один придбати і звісно ж у вас! Дякуємо! Побільше Вам продажів та успіху!!!:)
Відповідь представника «DNN»
Шановна Анастасія Волоско! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Jeybenson рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: ASUS ZenBook Duo UX482EGR i7-1195G7/16 ГБ/1 ТБ/W11 MX450 (UX482EGR-HY355W), Замовлення №228058115

Спасибо огромное ребятам с Днн, перезвонили, подсказали какие модели есть лучше, всегда на связи, рекомендую.
Відповідь представника «DNN»
Шановний Jeybenson! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!
Koval Nazar рекомендує цей магазин
11 січня 2023

Купив: Ноутбук GIGABYTE G5 KD (KD-52EE123SD), Замовлення №223638420

Дуже задоволений покупкою ноутбука в цьому магазині , при складанні замовлення , менеджер запропонував додаткову послугу гравіювання на клавіатурі та все детально про нього розповів. Товар якісний, всі системи працють відмінно! Дякую за Вашу роботу! Буду звертатись в подальшому з новими замовленнями.
Відповідь представника «DNN»
Шановний Koval Nazar! Дякуємо за позитивний відгук. Чекаємо Вас з нетерпінням знову!