NazarTernopil рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy S24 8/256GB Onyx Black (SM-S921BZKG), Замовлення №61021

Перед замовленням уточнив наявність товару та передоплату. Магазин надав можливість здійснити повну передоплату товару на ФОП-рахунок, що я і зробив. Товар відправили за 2 години після передоплати. На Новій Пошті товар не дозволили оглянути, тому що упаковка мобільного телефону була із заводськими пломбами, хоча оператор казала, що телефон можна оглянути. Проте з телефоном ніяких нюансів, він абсолютно новий та в справному стані, як і очікувалось.
Сергей Сорокин рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон OPPO Find X5 Pro 12/256GB Ceramic White, Замовлення № 60485

Менеджеры оперативно и корректно всё сделали,товар получил запакованный и вовремя,цена соответствовала заявленной.Рекомендую данный интернет-магазин.
Stanislave рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/256GB Obsidian, Замовлення №54863

Придбав телефон у цьому магазині, адже була найнижча ціна за не японську версію з гарантією на рік. Швидко відправили, купував по повній передоплаті. Телефон приїхав новий та запакований. Дуже сподобалось спілкування з менеджером через телеграм. Рекомендую
М Ти рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark II (1066C012), Замовлення №59040

Хочу сказать огромное спасибо, заказала и на следующий день забрала товар, никаких проблем, все четко и быстро, рекомендую! ( п.с этот фотик везде раскуплены, а в этом магазине в наличии)
Каріна Сідун рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Canon PowerShot G7 X Mark III Black (3637C013), Замовлення №58044

Дуже довго шукала потрібну камеру, натрапила на магазин JustBuyIt. Переглянула сайт/соцмережі, вони викликали в мене повну довіру, тому вирішила замовити. Замовлення надіслали вчасно, видаткову накладну також додали, відповіли на всі мої запитання (до і після покупки товару). Магазин мені сподобався ще й ідеальною ціною. Адже камеру, яку я хотіла, дуже важко знайти в Україні, а якщо і є, то вартість висока. Дякую за чудове обслуговування, якісний товар і «людську» ціну! ?
Kolya Pavelchuk рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: FPV окуляри DJI Goggles 2 (CP.FP.00000056.01), Замовлення №49052

Хочу залишити позитивний відгук про магазин. Був випадок, коли мені дуже був потрібний товар, але не були зібрані кошти. Ціни скрізь росли, але мені вдалося з магазином домовитися за відкладення товару і фіксування ціни поки я збираю кошти. На день повної оплати ціни скрізь виросли, а я заплатив по старій, за що і магазину дуже вдячний.
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь ще)
Пётр Андрианов не рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Хотів купити: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507XV (FA507XV-LP037)

Сергей Казьмирук рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купував старлінк для ЗСУ. Відповіли на запитання що цікавили по товару, допомогли оформити замовлення, оперативно відправили товар Новою Поштою. Все сподобалось.
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
Elena Nereviatkina рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Тепловізійний приціл AGM Rattler TS35-384, Замовлення №56183

Дуже дякую магазину і менеджеру Андрію. Зателефонували, коли з'явився товар. Як сплатила, у той же день відправили новою поштою. Для військових зробили скидку, як було заявлено. Товар відповідає. Військові задоволені. Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
Vladimyr Shcherbina не рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Plus 128GB Blue (MU163)

заявлена одно цена, по факту дороже на 1500 грн
Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! На жаль через нестабільність курсу в країні так дійсно може траплятись. Адже закупівля техніки Apple фіксується в доларах, а при курсі в 38 грн і 39.5 грн - це відчутна різниця. Вдячні за відгук, врахували дану проблему та пропрацювали рішення для зручності всім клієнтам нашого магазину. Сподіваємось наступного разу виправдаємо Ваші очікування!