Павло Матвісів рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Пульт керування RadioMaster TX16S, Замовлення №51107

Sergey Povarnin рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Sony Xperia 1 V 12/256GB Black, Смартфон Sony Xperia 1 V 12/256GB Black, Замовлення №51029

Задоволен повністю замовленням! Товар отримав дуже швидко. Перший день користування й вже задоволен новим смартфоном!
Just V рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №51132

Менеджери терпляче відповідали на усі мої питання, хоч я і переживав, так як вперше купував настільки дорогу річ ще й на фронт хлопцям, але все пройшло рівно так як вони і казали. Обслуговування якісне та клієнтоорієнтоване. Ціна також порадувала. Однозначено рекомендую даний магазин.
Артем Чорний рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 IV body (ILCE7M4B.CEC), Замовлення №50950

Придбав фотокамеру Sony Alpha A7 IV body. Дуже задоволений якістю обслуговування. Ціна найнижча з тих що знайшов. Швидко передзвонили, професійно проконсультували, одразу відправили товар, та надали 12 місяців гарантії від магазину.
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
алексей шевченкоа рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №4692

Товар с евро вилкой без переходников или проблем связанных с этим, при выдаче курьер проверил работоспособность прибора.Удобный метод оплаты, привезли за город.
Роман Ясковець рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB + DualSense Wireless Controller (PS711000036479), Замовлення №50897

Приїхав в магазин зустріли привітні люди все підказали на всі мої питання відповіли дали поради з користуванням .Сервісом задоволений повністю
Nickolay Kozlov рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №49329

Вже 2ге замовлення за 3 місяці в цьому магазині. Після замовлення перетелефонували протягом 30 хвилин. Повідомили про актуальність та наявність телефону. Обрав оплату одразу карткою. Відправили в той же день вечором. Смартфон приївах запакований в заводьских пломбах. Задоволений якістю сервісу. Рекомендую
Антон Корж рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї BLUETTI SP220S Solar Panel, Замовлення №49351

Приємний персонал та чудове обслуговування. Передзвонювали уточнювали деталі, по замовленню. Як результат співпрацею з магазином задоволений. Про куплений товар ще не скажу бо в довгостроковій роботі ще не випробовувався.
Evhenyi Vovk рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Digital Edition 825GB, Замовлення №48207

Велике дякую команді JustBuy за чудову приставку. Дуже швидко все прийшло так же швидко як і працює приставка. Нажаль зараз знаходжуся у відрядженні та не можу протестувати весь функціонал(4К hdr). Та в без того ця приставка приносить багато задоволення
Доброго дня! Завжди раді допомогти і дуже Вам вдячні за відгук Звертайтесь)
Krushik не рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian

Відповідь представника «Just Buy»
Доброго дня! Підкажіть будь ласка чим саме викликане Ваше невдоволення? Або ж лишіть Ваш контактний номер чи зверніться в будь якому зі зручних месенджерів - наші турботливі менеджери залюбки Вам допоможуть