Sonic18 рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №243836

Дякуємо!
Юлия Власюк рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №137227

На днях купила в этом магазине телефон,сначала сомневалась,так как магазин новый. Заказала 1-го марта поздно вечером,отправили на следующий день и 3-го утром он уже был у меня) оформила оплату частями в приват банке,в отличии от почти всех магазинов которые оплату частями почему-то считают с неадекватными процентами как кредит, тут я оформила без процентов как и должно быть и цена самая низкая из тех что я находила. Так что все хорошо, оперативно, рекомендую)
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо вам за відгук та покупку!
Kse_Yakubenko рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №61

Дуже рекомендую цей магазин! Давно хотіла обновити свій айфон і покупкою задоволена на 100%. Асортимент, ціна, обслуговування все на вищому рівні!)) Єдине що, спочатку хотіла оформити ОЧ від Монобанку але в магазині був тільки Приват. Але загальне враження позитивне, сподіваюсь в майбутньому послуга ОЧ буде більш розширена.
Відповідь представника «Retech»
Вітаємо вас з обновкою телефону! Дякуємо за відгук! Так, оскільки ми новий магазин, то підключити послугу оплати частинами від МоноБанку ми можемо тільки через 6 місяців. Але скоро це вже буде можливим, тому чекатимемо на вас знову)
Кірієнко Олексій рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Meta Quest 3 512GB, Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №37403

Швидко зв'язалися після оформлення замовлення. Доставка швидка та що багато важливо безкоштовна!!! Нарікань на обслуговування немає. Товар із заводськими пломбами. Чек у наявності. Ціна найсмачніша на ринку. Одним словом молодці. Бажаю процвітання.Рекомендую до співпраці.Дякую. Приємною несподіванкою стала безкоштовна гра Asgard's Wrath 2 та підписка Meta Quest+ на пів року, а це приблизно за вартістю 100 $.
Pa3ck рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №248

Рукомендую цей магазин, найменша націнка за купівлю оплатою частинами, + ще на цю сумму дають додаткову гарантію від магазину. Повірив в цей магазин бо в них є фізичній магазин в Киеві. Магазин зовсім новий, але все показують гарні ціни на смартфони, так тримати. Прохання для власників, додати інформацію про б/у сматрфони, бо не зрозуміло якої вони якості, дуже цікавився б/у, але за відсутності ціеї йнформации всеж обрав новий.
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо за покупку та відгук! З приводу оновлених смартфонів, хоч ми продаємо виключно ідеальний стан, все ж, перед їх покупкою ми радимо приїздити до нашого магазину і власноруч обирати той який вам більше довподоби.
Inebit рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №#270

Заказал вечером, на следующий день в обед уже сделали доставку. Коробка с пломбами, запечатана, фирменный пакет, чек с гарантией. Оплата через терминал с курьером. Очень доволен.
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо за покупку та відгук!
Vaismail рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №249

Купил 5 айфонов по самой низкой в цене в Киеве, очень приятные сотрудники магазина, и больше всего порадовало то ,что при оплате на Р/С с меня не взяли комиссии! Всем рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо! Коли наші клієнти щасливі, то щасливі і ми) Дуже раді, що вам все сподобалось!
Ксюша Говорун рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №Фіскальний чек #111

Велике дякую за товар, все круто, все підійшло, ціна вогонь)
Дякуємо вам за відгук!
Антон Шахунов рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №201

Очень доволен покупкой в магазине. Мало того, что цена была самой низкой из всех, что на тот день была в интернете, так еще и доставка бесплатная новой почтой, а это еще 330 грн. Да, было недопонимание с менеджером, но директор позвонил и быстро решил вопрос. Ну и наличие ФОП и фискального чека при покупке тоже плюс большой.
Відповідь представника «Retech»
Дуже раді, що вам все сподобалось і всі питання були вирішені! Дякуємо за відгук!
Maria_mon рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №33

Придбала акційні навушники AirPods Pro 2. Оперативно зв'язались, домовились про доставку. Приємно вражена, що курьерська доставка Безкоштовна. Доставили день у день. Сервісом та ціною цілком задоволена.
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо за відгук! Також, окрім безкоштовної кур'єрської доставки по Києву, ми відправляємо по Україні до відділення за наш рахунок! Тому чекатимемо на вас знову!