Podilskiy рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №№: #162

Все ок, кур'єр доставив безкоштовно в обумовлені терміни. На сайті і в описі ціна відповідала заявленій. Товар новий в заводські упаковці, додатково був безкоштовний фірмовий пакет. :) Сервісом задоволений, дякую!
Відповідь представника «Retech»
Дуже раді що вам все сподобалось! Дякуємо що обрали нас!
vetal_kubik рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №Чек 12

Переглядав товар через хотлайн у даному магазині.через декілька днів,був проїздом поруч,зайшов глянути очима так сказати на сам магазин і в цілому подивитись товар вживу. Магазин світлий з новим ремонтом,хлопці привітні,товар можна подивитись і пощупати (як кажуть).в цілому непогано.нічого поганого не можу сказати. Прийшов глянути,но вийшло так,що купив телефон по ітогу)))
Відповідь представника «Retech»
Дуже дякуємо за відгук! Сподіваємось, що ваша спонтанна покупка принесла вам тільки позитивні емоції! Чекатимемо на вас знову!
Stelmakh Alex рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 Pro 128GB Graphite (MGMK3/MGLN3), Замовлення №131

Замовив айфон 12 про на 128, дуже гарна ціна та сам товар в ідеальному стані, повна комплектація, хлопці швидко підібрали нормальний чохол та скло, одразу і наклеїли. Єдиний момент що магазин не дуже зручно розташований для паркування авто, а так в цілому все на вищому рівні
Відповідь представника «Retech»
Добрий день! Дякуємо за покупку! Так, з паркуванням є невеличкі незручності. Але це проблема будь-якого магазину який розташований в центрі Києва)
KirilGonchar55 рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №134

Заказал восстановленный Apple iPhone 13 Blue, хотел посмотреть вживую перед покупкой - предложили подъехать в магазин, дали два на выбор, состояние телефона как новый, только коробки не было и дали свою брендированую. Первый раз покупал не новый телефон и остался доволен, магазин советую
Відповідь представника «Retech»
Дякуємо за покупку та приємні слова! Чекатимемо на вас знову!
Андрій Ткаченко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black (MQ9U3), Замовлення №045

Відповідь представника «Retech»
Дякуємо вам за покупку та відгук! Завжди чекатимемо вас знову!
MaluM не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 січня 2024

Хотів купити: Пошуковий брелок Apple AirTag 4-pack (MX542)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Замовив airtag пак з 4 штук, телефонували та перепитували разів 5-6. Домовились, приїхав до магазину і давали тільки 1, сказали пак з 4 потрібно чекати більше тижня, і ціна звісно вже піднялась, фізично в магазині на товарах також цінників немає (написано «запитуйте ціну у продавця) тут висновки робіть самі. Хотів підтримати новий магазин покупкою, але не склалось. Потрібно ще багато роботи для адекватного обслуговування, а поки тільки марно витрачений час.
Відповідь представника «Retech»
Дуже дякуємо вам за відгук! Так, дійсно, продавець трошки не вірно вас зрозумів і через це вийшла прикра ситуація( Але ми вміємо визнавати свої помилки і одразу їх виправляємо;-) Тому ще раз вдячні за покупку та відгук! Чекаємо на вас знову!
Магазин приємно вирішив дану ситуацію, я дуже задоволений. Як сказав директор магазину, магазин новий і можуть бути такі проблеми, тож в цілому я отримав свій товар і дуже задоволений. Дякую магазину за таку реакцію та бажаю успіхів у розвитку! P.S. +1 магазин для замовлення техніки до мого списку)
3 січня 2024 Відповісти