28 січня 2016

Купив: ОФИСНАЯ БУМАГА IQ ECONOMY A4 80 г/м 500 лист. КЛАСС C MONDI

Отличный магазин. все оперативно, четко. все виды оплат. заказывала бумагу, еще и подарок получила, мелочь, но приятная! Спасибо!
12 січня 2016

Купив: расходные материалы

Лучший из всех интернет магазинов, в котором заказывал запчати для картриджей к принтерам и ксероксу. Очень порадовало, что товар отправили Новой почтой (в др. город с адресной доставкой) наложенным платежом, не потребовав предоплаты. На след. день получил и установил. Всё заработало и стало качественно печатать без дефектов! Буду ещё заказывать и всем советую!
17 грудня 2015

Купив: перезаправляемые картриджи Canon 5340

Заказал комплект перезаправляемых катриджей для принтера. Получил отличную консультацию, удовольствие от общения и, конечно же, качественный товар. Буду постоянным клиентом. Большое спасибо, удачи!
Відповідь представника «Патрон Сервис»
Михаил, спасибо Вам за заказ и высокую оценку нашего сервиса.
15 грудня 2015

Купив: тонер

Не первый раз покупаю здесь. Присылают всё оперативно. Консультанты вежливые. Впечатления от магазина только приятные. Удачи вам!
Відповідь представника «Патрон Сервис»
Добрый День, iam! Спасибо Вам за заказ и за высокую оценку нашего магазина.
Олексій Сапон рекомендує цей магазин
2 грудня 2015

Купив: Замовлення №ЗК00294080

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Вночі замовив, вранці передзвонив менеджер і в той же день відправили. В магазині часто проходять акції. Так, минулого разу, коли замовляв СБПЧ - в подарунок отримав калькулятор, цього разу - безкоштовну доставку Новою поштою. Отримувати бонуси завжди приємно. З пропозицій/зауважень/побажань: було б чудово, якби мовою сайту одразу була українська. Тоді б не доводилось щоразу перемикати вручну. Але в цілому залишився задоволений. Наснаги!
6 листопада 2015

Купив: витратні матеріали, Замовлення №8963

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Не сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка

В посилку не вкладено видаткову накладну, на повторне звернення відмовлено у видачі документів, що підтверджують покупку саме замовленого товару, посилаються на те, що продавець і відправник - різні особи.
Відповідь представника «Патрон Сервис»
Шановна, Таміла! На Ваше звернення Вам був наданий товарний чек, який підтверджує покупку картриджа, але він Вас не влаштував, так як Ви хотіли отримати саме видаткову накладну при цьому оплата Вами була здійснена за готівковий розрахунок, те що відправник і продавець різні особи ніяк не впливає на видачу Вам товарного чеку. Всі причини та передумови видачі Вам товарного чеку, а не видаткової накладної були детально описані в листі, надісланому в п'ятницю.
18 червня 2015

17 червня 2015

Покупала в этом магазине картриджи на НР и бумагу цена порадовала и оперативность менеджера тоже.
Natalya Fedyukova рекомендує цей магазин
16 червня 2015

Очень понравилась грамотная консультация, менеджер искренне хотел помочь с правильным выбором товара, доставили быстро. Спасибо рекомендую.
Borispetrovi4 рекомендує цей магазин
26 березня 2015

Перезвонила девушка, всё мило и красиво. Прислали быстро. Рекомендую.
Гість
Отличный магазин. Заказы проходят без проблем.В течении 15 минут перезванивают и в этот же день происходит доставка.Товар доставляют очень оперативно.Все консультанты очень вежливы.Комплектация та что указано на сайте и в инструкции.Спасибо за сотрудничество. Рекомендую этот магазин всем.
26 березня 2015 Відповісти