Максим Зыбцев рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900JMPB), Замовлення №407641

Все хорошо, только положительные отзывы об этом магазине, ответили на кучу вопросов
Іван Кузьминський рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Ноутбук MSI GF63 Thin 11UC (GF6311UC-1276US) Black, Замовлення №408463

Злата Литвин рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Green (SM-S918BZGH), Замовлення №408276

Не перший рік купую техніку у цьому магазині. Дякую менеджеру, що пішли на зустріч і відправили телефон дуже швидко.
Антон Батюк рекомендує цей магазин

Купив: Кабель Apple Thunderbolt 4 (USB?C) Pro 1.8m (MN713), Замовлення №407836

Все чітко і швидко. Товар орігінальний, новий, запакований, працює добре. Рекомендую цей магазин.
Ivan Kostenko рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 13 Clear Case with MagSafe (MM2X3), Замовлення №407824

Гарний товар. Чудовий магазин. Рекомендую
Валерія Бакаліна рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud III Wireless Black (77Z45AA), Замовлення №407806

Товаром задоволена, доставка була 3 дні, неушкоджена
Alexander Kuchkov рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №407723

З магазином взаємодію більше 5 років
anastasiia babii рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Agave Green, Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Agave Green, Замовлення №408278

Прекрасний сервіс і магазин. Все відповідає заявленому на сайті. Замовлення прийняли, зв'язались і навіть відправили протягом години. Отримала все в ідеальному стані, дуже дякую магазину за роботу!!
Андрій068 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Телевізор Sony XR-55A84L, Замовлення №407590

Все на відмінно! Дякую працівникам PC SHOP за відмінну роботу!
Vlada Butolina рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Agave Green, Замовлення №Не памятаю

Чудовий магазин. Купувала тут електронну читалку, всім задоволена . Менеджер подзвонив одразу на наступний день , як було оформлено замовлення (оформлювала ввечері) . Відправили товар одразу в тей же день, коли поспілкувались з менеджером. Сам товар був запакований, ніяких нарікань , все чудово