Artur Shkira рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Anker 737 Powercore 24K 140W (A1289011), Замовлення №Не пам'ятаю

Все супер, цілком задоволений.
darkosh рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Розумна розетка Xiaomi Smart Plug 2 EU WIFI, Замовлення №406443

Yana Prokopyeva рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №Я его не знаю

Очень хороший магазин, попросили отправить побыстрее потому что срочно надо было, вошли в положение и отправили в тот же день что и заказ, все пришло в порядке, спасибо огромное!
Sir. Skumbriya рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen. 16GB Black, Замовлення №не пам'ятаю

Не знаю чи можливо було відправити ще швидше ніж ці хлопці. Просто моментально. Товар (електронна книга Kindle Paperwhite) хороша, працює добре. Товаром і магазином задоволений (тим більше що зі Львова).
Makssss рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe, Замовлення №405971

Купив 2 чохли (Apple clear case 15 та 14 pro max) по низькій ціні. З одним чохлом були проблеми, але було швидко вирішено службою підтримки магазину та швидко зроблена заміна. Все прийшло оригінальне. Отримав позитивний досвід замовлення у цьому магазині. Дуже дякую магазину за те що вміють слухати
Dmytro рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №405929

В цьому магазині замовляв вперше. Швидко передзвонили та відправили товар. Телефон прийшов без пошкоджень, українські оператори підтримуються, все гуд. +1 магазин, якому довіряю. Дякую.
Livesey рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray, Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №000000080

Дуже сподобалося - швидко передзвонили, допомогли з оформленням замовлення, відвантажили в домовлений термін. 5 з 5. Рекомендую магазин.
SV_SV рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mini 4 Pro Fly More Combo DJI RC 2 (CP.MA.00000735.01), Замовлення №405015

Рекомендую цей магазин, швидко передзвонили, швидко відправили бажане замовлення. Молодці!
Андрей Васильковский рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 2023 FX507ZI-F15.I74070 CUSTOM Mecha Gray, Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZI (FX507ZI-F15.I74070), Замовлення №404552

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 2023 FX507ZI-F15.I74070 CUSTOM Mecha Gray. Його ціна була вказана така ж сама як і за звичайну версію (без 'CUSTOM'). Менеджер швидко вийшов на зв'язок, пояснив що сталася помилка і 'CUSTOM' версія коштує на 23к грн дорожче. За підсумком я купив звичайну версію (ASUS TUF Gaming F15 2023 FX507ZI-F15.I74070 Mecha Gray) зі знижкою. Загалом товаром задоволений.
Арсений Козеев рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: SSD накопичувач ADATA LEGEND 850 2 TB (ALEG-850-2TCS), Замовлення №403603

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Брал ssd m2, вроде работает, скорость отвечает заявленной. Из минусов нет ни чека ни гарантийного талона.