Відгуки покупців

Оцінка товара
Сподобалось: Розмір, швидкість, все чудово.
Не сподобалося: Мала кількість кольорів
Досвід використання: кілька тижнів
Цей SSD накопичувач - як Форсаж-проїзд у світі зберігання даних: швидкий, стійкий і вразливий до здорового захоплення! Він так швидко читає і записує дані, що ви зможете втримати каву в руках, поки він відкриває файли. І навіть якщо ви розтягнете цей чудо-пристрій на ручку вашого рюкзака, ви не відчуєте жодного надмірного обтяження. Плюс, з TRIM-підтримкою, ви можете бути впевнені, що ваші дані завжди будуть у формі, ніби вони тільки що вийшли зі спа-салону. Виглядає як космічний корабель, працює як турбореактивний двигун - цей SSD має все, щоб стати вашим незамінним партнером у світі цифрових подорожей!
Оцінка товара
Сподобалось: Надійний виробник, компактний, велика гарантія.
Не сподобалося: все добре
Досвід використання: кілька годин
Товар купував на подарунок, тому не відривав. Але не однаразово купую цього виробника у вигляді пам'яті (ссд, флеш накопичувачі), то проблем немає і навіть коли був брак все міняли на товаий товар, а не ремонтовули. Шикарна швидкість читання та запису. Компаний та надійний. можна сміло купувати цю модель. Є інші моделі ції серії то можу запевнити, що не пожалкуєте у виборі даного продуту.
Оцінка товара
Сподобалось: Швидкість роботи, співвідношення ціна/якість, надійний бренд
Не сподобалося: Все добре
Досвід використання: рік і більше
Загалом користуюсь SSD дисками від компанії Kingston вже більше 10 років. Загальні риси їх продукції SSD дисків це швидкість роботи, співвідношення ціна/якість, надійний бренд. Єдиний недолік всіх ссд дисків, які представлені на сьогодні то це кількість циклів запису/стирання даних і в один хороший день дані може бути раптово втрачено, тому ссд використовую виключно як додатковий диск для встановлених програм та ОС. І це дійсно дає нове життя навіть для застарілого ПК. Поки так.
Оцінка товара
Сподобалось: Цена, бренд Pedigree, яркая упаковка, нравится собаке, без красителей,с витаминами, полезен для желудка, костей, шерсти
Не сподобалося: не нашел
Досвід використання: кілька місяців
Хороший корм для взрослых собак, надежный производитель Pedigree, основной ингридиент корма это курица с овощами в соусе. Без содержаний усилителя вкуса, красителей и консервантов. Собаке иногда просто даем целый пакетик, иногда добавляем в кашу, когда плохо ест
Фото  undefined  від користувача Вячеслав Давыдов
Фото  undefined  від користувача Вячеслав Давыдов
Швидкість закипання
Якість матеріалів
Безшумність
Конструкція і догляд
Дизайн
Сподобалось: Низкая цена Нормально выглядит Вместительный
Не сподобалося: Пластик довольно дешёвый Относительно тонкие металлические стенки
Досвід використання: кілька тижнів
Чайник как чайник. Дешёвый. Воду кипятит, а больше от него ничего не нужно (да он и не умеет). По запаху ничего особого не заметил. Ломаться в нём особо нечему, думаю, поживёт
Сподобалось: Скорость записи.
Не сподобалося: Все хорошо.
Досвід використання: кілька днів
Кингстоне всегда хороши, много уже ссд дисков у них купил.
Коментарі (1)
Сьогодні, 15:07
Alexsey Kulik
На модерації
Якби цей SSD накопичувач був ще крутіший, він би відправив вас в минуле, щоб ви змогли завантажити файли раніше, ніж їх створили! Це пристрій, який не просто зберігає ваші дані, але робить це з такою швидкістю, що ви можете встигнути навіть здивуватися, як вони туди потрапляють! І навіть якщо ви вирішите дістати цей накопичувач з рюкзака - ви не відчуєте ваги, як і не відчуваєте гніву після втрати файлів, оскільки тут є TRIM-підтримка. Дуже рекомендую.
Відповісти
Оцінка товара
Сподобалось: Стоит 3 копейки Есть "ложа" для пальцев руки Относительно нормальный пластик
Не сподобалося: Неаккуратно сделана
Досвід використання: кілька годин
Лопатка как лопатка. Из минусов - не обработана. Из пластика торчат заусенцы. Но не проблема из срезать ножницами. Сама по себе удобная, есть место для пальцев специальное. Можно повесить на крючок
Оцінка товара
Сподобалось: Понравилось качество, Kingstone всегда на высоте!
Не сподобалося: Все хорошо
Досвід використання: кілька днів
Сподобалось: Приголомшлива швидкість, розмір
Не сподобалося: Ціна
Досвід використання: кілька годин
SSD накопичувач Kingston XS 2000 - найкраще, що сталося з моїм комп'ютером! Швидкість заворожує, переваги в порівнянні з HDD просто неймовірні. Запуск програм, завантаження ОС - все миттєво. Він як турбо-прискорювач для мого комп'ютера! А розмір та вага вас здивують ще більше! Турбомалюк!
Фото  undefined  від користувача Володимир
Фото  undefined  від користувача Володимир
Сподобалось: Не самая высокая цена (сразу за комплект) Удобные ручки
Не сподобалося: Не самые презентабельные Возможность повесить только на крючок
Досвід використання: кілька годин
Да в принципе нормальная кочерга, совок, ничего интересного. Сделано нормально, не развалится, припой - пойдёт. Стандартные размеры, удобная не плоская ручка. Ковш совка слегка под углом для удобства. Жаль есть возможность повесить только на крючок, нет "прорези" на конце ручки, чтобы повесить на ручки мангала, например

Пошук відгука в розділі

Пошук відгуку в каталозі