Відгуки покупців

Сподобалось: Дешеве і якісне . Захищає екран від пошкоджень
Не сподобалося: Хорошо тримається
Досвід використання: кілька тижнів
Скло дуже добре і дуже легко клеїти. Самостійно підготуйте все необхідне і зручно потрібно сісти за стіл . Максимально швидко і акуратно витерла та обезжирила екран ,зі скло зняла липку клейку і приклала . Випустила повітря за допомогою серветки яка іде в наборі . Все максимально просто. Рекомендую . Мені сподобалось
Фото  undefined  від користувача MarfaKobjucka
Фото  undefined  від користувача MarfaKobjucka
Ергономічність
Матеріали
Надійність
Сподобалось: Надёжность, хорошие кейкапы (еще ни одна буква не стерлась, но кейкап(сам пластик) всё равно подстёрся.
Не сподобалося: Звон. Очень громкий звон от алюминиевой пластины который даже спустя много лет использования замечается. Старый уродливый неудобный софт.
Досвід використання: рік і більше
Пользуюсь клавиатурой начиная с 2017-2018 года, с этого момента заливалась водой, чаем, пивом, полностью забивалась мусором, принимала на себя удары, но всё еще живёт без каких либо нареканий, все свитчи (Blue Outemu) в полном порядке, звука песка ни на одном еще не услышал. Но со светодиодами иная история, в целом стали тусклее, а там куда попадал чай (Num 0) сгорел синий и зеленый светодиод, теперь кое как горит красный, но это только моя вина. Клавиатуру определённо советую, но уже и так ясно что она слишком устаревшая. До 2020 была одной из лучших на рынке, никогда не понимал хейта в её сторону
Продуктивність
Система охолодження
Тиша в роботі
Можливості розгону
Надійність
Сподобалось: Внешний вид, аккуратная подсветка, система охлаждения, относительная бюджетность
Не сподобалося: Маленький объем памяти даже на момент 23 года
Досвід використання: кілька місяців
Не увлекаюсь разгонами, майнингами и прочим. Брал строго для игр и чтобы поиграться с RTX технологиями NVIDIA, так как перешёл с 1070 на эту. Работает сейчас в связке с стареньким R5 3600, и в Warzone на средне-высоких выдает 100+ стабильных ФПС. С киберпанком ситуация иная, хот и вывозит ультра настройки графики, но как только подключается PT + RT + реконструкция лучей, карта начинает очень лагать, причем упора в процессор никакого в этот момент нету, проблема именно в видеокарте.
Якість звучання
Зручність конструкції
Ізоляція від зовнішніх шумів
Зовнішній вигляд
Комплектація
Сподобалось: Качество сборки, материалы, качество микрофона, мягкое объемное оголовье, изоляция от шума, идеальное качество амбюшур
Не сподобалося: Слишком объемный не четкий звук, Слишком тугое оголовье, уши слишком давят, но привыкнуть можно, нет сменных амбюшур
Досвід використання: кілька тижнів
Отличное качество сборки, ничего не скрипит и ре люфтит, нигде нет щелей. Микрофон хоть и качественный, но очень напрягает то что он слишком легко отсоединяется и гнется, мне кажется его хватит на месяца два-три. После перехода с бюджетных on-ear наушников, звук в этих кажется слишком объемным, и иногда звук в игре как из бочки.
Оцінка товара
Сподобалось: якість виготовлення, хороша ціна, якісні матеріали, оптимальний розмір, гострі леза
Не сподобалося: нічого
Досвід використання: рік і більше
Якісний та недорогий інструмент для манікюру. Зроблений якісно, з якісних матеріалів. Користуюся більше року, леза гострі до цих пір - жодного разу не гострив.
Фото  undefined  від користувача 808
Сподобалось: Дешевый
Не сподобалося: Немного режет скорость
Досвід використання: рік і більше
Подойдет для просмотра фильмов в 4к с телевизора, но не с сильно высоким битрейтом. Скорость режет совсем немного, прилагаю тест скорости в паре с заполненным под завязку HDD от hitachi на 1тб 5400 32mb, подключен родным кабелем через юсб 3.0
Фото  undefined  від користувача Никита
Фото  undefined  від користувача Никита
Ергономічність
Матеріали
Сподобалось: Ергономіка, вигляд, довговічність
Не сподобалося: Швидко брудниться та з часом облазить софт-тач покриття
Досвід використання: рік і більше
Клавіатуатура підійде людям котрі звикли до низькопрофільних, майже ноутбучних клавіш. Сам корпус та кнопки покриті софт-тач пластиком та мають приємну синю підствіку. Клавітура зовсім не шумна та доволі довговічна (у мене уже служить 6 років). Крім потертостей та царапин на пластику, немає більше на що нарікати за весь час служби. Тако ж з плюсів виділю дуже зручну підставку під долоні, якщо така особливість клавіатури довподоби.
Оцінка товара
Сподобалось: Зволожує, знімає подразнення, охолоджує, вистачає надовго
Не сподобалося: -
Досвід використання: кілька місяців
З піною для гоління від Nivea men гоління проходить комфортно, без подразнень, сухості шкіри та неприємних відчуттів. З цією пінкою лезо станка для гоління легко ковзає по шкірі, порізів ніколи не було. Сама піна щільна, вистачає невеликої кількості , щоб поголитися, вона легко наноситься на шкіру, охолоджує її та заспокоює, має приємний запах, якість супер, а гоління комфортне. Ми з чоловіком задоволені всім, тому беззаперечно рекомендуємо.
Піна для гоління Nivea men
Керування
Організація простору
Безшумність
Надійність
Сподобалось: Холодільник хороший маркерується буквоє - F. Працює занадто тихо, таке враження що він не працює, дізнатиись можна по боковим стінкам які теплі стають. Регулятор температури - коліщатка на горі камери холодильника є відмітка - Еко. Холодильник хороший рекомендую.
Не сподобалося: Нема
Холодильник хороший рекомендую.