Dj Stason рекомендує цей магазин

Купив: Швейна машинка електромеханічна Necchi K408A, Замовлення №0001

Купив собі, а згодом і мамі. Чудовий магазин. Усе на високому рівні.
Олександр Сизонов рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: SSD накопичувач Kingston NV2 2 TB (SNV2S/2000G), SSD накопичувач Kingston NV2 2 TB (SNV2S/2000G), Замовлення №#0000-024619

Замовив SSD Kingston NV2 2 TB (SNV2S/2000G) по телефону 30.04.2024. Оператор сказав, що у пункт самовивозу у Києві товар має прибути 03.05. З'явився там вже 01.05. Забрав, все чудово працює!) P. S. Якщо оплачувати у магазині карткою то беруть +3% від вартості товару. Готівкою ні. Довелося йти знімати гроші.
Evgeniy Karuna рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3), Замовлення №383

Все супер! Відповіли на всі запитання, показали варіанти в фото і відео. Планшет оригінальний з гарантією, доставили на наступний день!:) Магазин і менеджери дуже приємні. Дякую!:) Буду купувати ще і радити друзям!
Dolphindo рекомендує цей магазин

Купив: Монітор KOORUI GN10, Замовлення №59001141094036

Данич Саша рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Планшет Apple iPad 10.9 2022 Wi-Fi 256GB Blue (MPQ93), Замовлення №00000020972

Купила айпад. Ціна в есторі, як завжди - найкраща! Отримала змістовну консультацію від менеджера. Швидкість доставки приємно вражає! Рекомендую магазин!
Serhii Blokh рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Samsung LS24A600UCU, Замовлення №287730820

Замовлення роблю вже другий раз в цьому магазині. Приваблює, те, що продавець завжди намагається запропонувати найкращу ціну. Замовив монітор 12 квітня, оплатив аванс !0%, і вже 23 квітня замовлення було в Україні. Все чітко, навіть швидше обговорених термінів. Рекомендую продавця як відповідального і надійного!
Гусева Даша рекомендує цей магазин

Купив: Рюкзак Lowepro ProTactic 450 AW, Замовлення №584

Все пройшло чітко, відправили в той самий день. Задоволена повністю роботою магазина))
Фабиш Нона рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Спліт-система Electrolux Avalanche Super DC Inverter R32 EACS/I-09HAV/N8_19Y, Замовлення №17467

Дуже рада, що обрала і замовила кондиціонер саме тут. Надійно, швидко і просто, сервіс на висоті, рекомендую!!!
Важин Сергей рекомендує цей магазин

Купив: Акумуляторна пила Makita DUC254Z, Замовлення №2768618004

Всім раджу продавця. Швидка доставка. Товар без дефектів і працює без нарікань!
Згара Александр рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Адаптер 5W Copy, Чохол Apple Silicone Case Black, Скло 5D , Б/У Apple iPhone 11 128GB Black, Кабель Lightning Apple Lightning to USB Cable 1m (MD818), Замовлення №3332

Магазину можна довіряти. Все чудово упаковано, надіслано вчасно. Телефон без дефектів, працює чудово. Всім раджу продавця.