Sergo рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), Замовлення №696

Вже не раз звертаюсь в цей магазин,дуже приємні менеджери та швидка доставка!
Ден рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Рюкзак міський Peak Design Everyday Backpack 30L / Charcoal (BEDB-30-CH-2), Замовлення №690

Придбав по рекомендації,топовий варіант) Дякую!
Егор рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Зовнішній спалах Godox V1, Замовлення №667

Чудове обслуговування! Консультанти виявилися дуже компетентними і допомогли з усіма запитаннями. Рекомендую!
Артур Головко рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Трипод для смартфона Joby Штатив GorillaPod 500 Action Black ( JB01516-BWW), Замовлення №663

Високий рівень обслуговування і якісний товар. Магазин, на який можна покладатися.
Дарья рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Стандартний об'єктив Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005), Замовлення №660

Дуже задоволений, що відвідав цей магазин. Привітний персонал завжди готовий допомогти, а вибір товарів вражає своєю різноманітністю.
Чеховская Таня рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Акумулятор Canon LP-E6NH (4132C002), Замовлення №625

Дякую консультанту цього магазина за якісний сервіс та корисну інформацію щодо мого замовлення! Тут працюють професіонали. Товар працює. Обслуговування на вищому рівні!
Гусева Даша рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Рюкзак Lowepro ProTactic 450 AW, Замовлення №584

Все пройшло чітко, відправили в той самий день. Задоволена повністю роботою магазина))
Олександр рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Універсальний об'єктив Canon RF 24-105mm f/4-7,1 IS STM (4111C005), Замовлення №658

Завжди задоволений відвідинами цього магазину! Продукція завжди відмінної якості, а сервіс на вищому рівні. Консультанти знають свою справу та готові витратити час, щоб допомогти знайти саме те, що потрібно, без натиску на покупця.
Гроицкий Рома рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix S DC-S5 II kit S (20-60mm) (DC-S5M2KEE), Замовлення №603

Покупкою задоволений. Все відбулося на вищому рівні. РЕКОМЕНДУЮ МАГАЗИН ВСІМ!!!
Богдан Кавецький рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Компактний фотоапарат Nikon Coolpix P1000 (VQA060EA), Замовлення №643

Ідеальний сервіс! Все прийшло вчасно і точно як описано. Вражений швидкістю доставки та увагою до деталей.