Ціна збігалась із заявленою на hotline
Антон Криворука рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Готова СВО Be Quiet! Pure Loop 2 FX 240mm (BW013), Замовлення №1362805

Вкотре звернувся в Telemart для оновлення свого ПК і все як завжди на вищому рівні. Окреме дякую консультанту Зенону за швидку та якісну допомогу у підборі та встановленні комплектуючих. Однозначно рекомендую і ще не раз повернусь до Вас !
freeman2zp рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Aegis (F4-3200C16D-16GIS), Материнська плата ASUS TUF GAMING A520M-PLUS II (90MB17G0-M0EAY0), Процесор AMD Ryzen 5 5500GT (100-100001489BOX), Замовлення №1363207

sncho рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: ryzen 5 3600, Материнська плата MSI B450M PRO-VDH MAX, Замовлення №1362664

купляв материнку та процессор, прийшов у магазин, і мені відразу дали моє замовлення, дуже швидке обслуговування, рекомендую цей магазин
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук! Раді, що змогли потішити Вас швидкістю та якістю обслуговування в нашому шоурумі! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Александр LOVlad рекомендує цей магазин

Купив: Блок живлення CHIEFTEC Smart 600W (GPS-600A8), Замовлення №1359360

Купував тут, бо дешевше, та й післяплата без передплат. Засмучує лиш гарантія на 3 місяці.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам, що залишили відгук з фото! Так, дійсно на відновлені товари термін гарантії менший аніж на нові пристрої. Проте, дуже часто такі товари слугують ще роки після закінчення гарантійного періоду. Сподіваємось з Вашим блоком живлення буде саме так! На майбутнє пропонуємо Вам звернути увагу на послугу розширеної гарантії, яка може подовжити термін гарантійного обслуговування Вашого пристрою. Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
- PUSHskin рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: SSD накопичувач Crucial BX500 500 GB (CT500BX500SSD1), Замовлення № №1362375

Все швидко і супер!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук та за те, що рекомендуєте нас! Нехай пристрій слугує довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
nonikk1 рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта ASUS DUAL-RTX4060-O8G, Замовлення №1354726

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо, що рекомендуєте нас! Нехай покупка тішить Вас тривалий термні! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Dmytro Hulika (HDreamz) рекомендує цей магазин

Купив: Збірка ПК, Замовлення №1362526

Дуже гарний, сучасний магазин, у моєму випадку в ТЦ Піраміда. Замовляв збірку ПК, дуже швидко зв'язалися і зібрали прямо на наступний день, велике дякую Вячеславу, дуже добре проконсольтував, все якісно і швидко зібрав та щей показав свою роботу. Можу рекомендувати як магазин так і спеціаліста по збірці
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за такий яскравий відгук з фото! Особливо приємно, що Ви відзначили роботу нашого спеціаліста! Нам дуже важливо знати, що візит в шоурум залишив у Вас приємні враження! Бажаємо, щоб покупка тішила Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Сергей Бурых рекомендує цей магазин

Купив: Миша HATOR Pulsar 2 Pro (HTM-526) Titanium, Замовлення №1360786

Проблем ни с покупкой ни с доставкой не было, всё Ок!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам, що залишили відгук! Нам дуже важливо знати, що замовлення пройшло комфортно для Вас! Нехай покупка слугує Вам довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Саня Гузенко рекомендує цей магазин
28 травня 2024

Купив: Вентилятор Arctic P12 Slim PWM PST (ACFAN00275A), Замовлення №1359447

Купив комплект 3 шт., щоб замінити оригінальні кулери на Cougar Uniface, бо середній почав періодично тріскотити, а самостійно змастити його можливість відсутня. В порівнянні з оригінальними вентиляторами ці значно тихіші при однаковій частоті обертання + можливість регулювати оберти. Товаром користуюсь тиждень і жодних недоліків не помітив. Замовлення відправили в день оформлення, товар прибув на наступний день.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам, що залишили відгук та поділилися досвідом використання товару! Раді, що змогли догодити Вам якістю товару та швидкістю відправки! Нехай кулери слугують довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Виктор рекомендує цей магазин
25 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Choetech B664 50000mAh PD + QC 65W Black (B664-CCBE), Замовлення №1356093

Заказываю здесь второй раз, сервис на высоте! На следущий день послыка была у меня. К сожалению, моему ноутбуку минимум 100W подавай. Не стал возвращать до 14 дней, потому что за свою цену это лучшее, что можно купить. Мне как раз нужно было запитать LED подсветку на стенах.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та за те, що обираєте нас! Наша підтримка завжди готова прийти на допомогу, коли потрібно обрати товар. Сподіваємось, що в наступному замовленні допоможемо Вам підібрати товар, що буде 100% відповідати Вашим потребам. Бажаємо Вам тільки приємних покупок! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA