Ціна збігалась із заявленою на hotline
endryu829 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-окуляри Ray-ban Meta Wayfarer Shiny Black Polarized Green, Замовлення №386465

Дуже сподобався товар та обслуговування в магазині. Прийшло все вчасно, швидке отримання і навіть видали чек. Не сподобалось лише що на сторінці товару не вказано про відсутність додатку Meta View в регіоні Україна, а так все супер. Дякую!
homutov.sergey не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №386959

Замовлення прийшло баз чеку і гарантійного талона, про що я зразу написав в телеграм про їх відсутність. Відповідь отримав через 3 дні, в якому мені прислали чек скриншотом, а гарантійного талону взагалі нема. Я думаю ви могли і товар не присилати, а просто сфотографувати і прислати в телеграм Мені потрібні фізичний чек і гарантійний талон.
San9 Zhoga рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція Anker 757 PowerHouse 1229Wh 1500W, Замовлення №386161

Замовив anker 757 по приємній ціні. В чат боті були деякі неточності, але Менеджери зв'язались розповіли про деталі та нюанси. Відразу відправили все отримав на НП. В цілому задоволений. На майбутнє буду мати магазин на увазі.
Юдова Варя рекомендує цей магазин
8 червня 2024 На модерації

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №118160

Купили новий телефон чоловікові. Гарне, швидке та професійне обслуговування в магазині. Товар новий та оригінальний, ціна актуальна! Тут було помітно бажання менеджера допомогти) Дякую!!
Alexander24Mak не рекомендує цей магазин
8 червня 2024

Хотів купити: Зарядная станция Bluetti AC180P

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Данилов Миша рекомендує цей магазин
5 червня 2024 На модерації

Купив: чохол wave premium shadow, Замовлення №118227

Компетентний продавець! Обслуговування на найвищому рівні. Ціни актуальні, доставка швидка. Можна довіряти!
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Ваш позитивний відгук – це найкраща нагорода для нас! Дякуємо, що ви поділилися своїми враженнями. З найкращими побажаннями, команда Техно Їжака.
Анастасия Шевченко рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Ігрова консоль Nintendo Switch OLED with White Joy-Con, Замовлення №385030

Ігрову консоль купувала на день народження сину, 11 років. Йому дуже сподобалось, аж пищав). Дякую за гарне обслуговування
Відповідь представника «Техно Їжак»
Tati nova рекомендує цей магазин
2 червня 2024

Купив: Навушники Marshall Major IV Bluetooth Brown, Навушники з мікрофоном Marshall Major IV Brown (1006127), Замовлення №383803

Кошкина Лера рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №12748

Магазину можна довіряти. Все чудово. Телефон без дефектів, працює чудово. Всім раджу продавця.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Андрій Скубак не рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 12 mini 128GB Black (MGE33), Замовлення №88237

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Нам шкода за те, що ви зіткнулися з проблемою з батареєю вашого телефону. Але бачимо, що наш менеджер вже зв'язався із Вами, для того аби допомогти вирішити цю ситуацію. Ми щиро сподіваємося, що ви скористаєтеся нашими пропозиціями, і ми зможемо допомогти Вам вирішити цю проблему швидко та ефективно. З повагою, команда Техно Їжака.