Чупенко Инна рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №290250330

Привітний та компетентний продавець! Обслуговування на найвищому рівні. Товарів багато на різні гаманці. Ціни актуальні, доставка швидка. Можна довіряти!
Козуля Даша рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №290249714

Дуже рада, що обрала і замовила зарядну станцію саме тут. Надійно, швидко і просто, сервіс на висоті, рекомендую!!!
Олег Фадеев рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Монітор Alienware AW2723DF (210-BFII), Монітор Alienware AW2723DF (210-BFII), Замовлення №290248598

Сподобався магазин, приємне спілкування, перевірили монітор на биті пікселі перед відправкою безплатно.
Алекса Г. рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Монітор GIGABYTE G34WQC A, Замовлення №2768620110

На сайті оператор допоміг підібрати монітор. В результаті отримала те що і уявляла собі, за що я щиро вдячна підтримці і магазину!
Шунько Глеб рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 1000EU (PB930982), Замовлення №2768620097

Спілкування з клієнтами та сервіс на високому рівні в цьому магазині, приємні ціни та досить широкий вибір товарів. Однозначно можу рекомендувати!
Карнаух Славик рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: електросамокати Motus Scooty 10, Замовлення №2768620034

Задоволений товаром! Всім рекомендую! Також дуже гарний сервіс та зворотний зв'язок в магазині.
Ivan Gorshkov рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Beko HTV7742XW, Замовлення №2768620017

Дуже задоволений цим інтернет-магазином, адекватна ціна, сервіс, товар доставляють у чудовому стані, все на вищому рівні, рекомендую!
Антон Горін рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Karcher ProHD 600, Замовлення №2768620005

Оперативно, з точною консультацією по товару та доставці. Респект менеджерам та логістиці магазину.
Вика Малахова рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Синтезатор Yamaha PSR-EW425, Замовлення №2768619918

Товар в належному стані, відповідає заявленим характеристикам і заявленій ціні. Продавець комунікабельний, адекватний. Магазин рекомендую.
Бардаков Сергей рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Телевізор Sony KD-65X81K, Замовлення №2768618401

Дуже задоволений магазином, чудовий персонал, окремо хочу подякувати менеджеру за допомогу та консультацію онлайн. Топовий рівень магазину! Рекомендую!