Ціна збігалась із заявленою на hotline
HollowJ не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU)

Зробив замовлення зарядної станції. Набрали після 19 наступного дня, не зміг взяти слухавку. Наступного дня набираю, товар продано. Не намагались зв?язатись по месенджер чи перетелефонувати пізніше. Не повідомили про скасування замовлення. Не намагались запропонувати альтернативу. Не рекомендую.
Юрий Темников рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Dreame d9 max, Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №7843, 8509

Жодних проблем при замовленні та спілкуванні з персоналом. Товари відправлені швидко. Окремо отримав завірений гарантійний талон та рахунок. Ціна приємна порівняно з іншими. В цілому задоволений
Вова рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Парогенератор Laurastar Lift+ Ultimate Black, Замовлення №6066

Купляв парогенератор Laurastar Lift+ Ultimate Black. Все чудово. Приїхав новий. Працює добре.
Andriy Prykhodko рекомендує цей магазин
3 червня 2024 На модерації

Купив: Гібридне ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 800 E 12/230V 500/800W (3SP080012E), Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 1000E 12V 220V (3SP091012E), Замовлення №7783

купляв 2 ДБЖ Volt Polska: 800Е і 1000Е. Виявилось, що 1000Е тягне навіть холодильник, тепер жалкую, що 2 не взяв 1000Е. А все інше супер, товар отримав вчасно, гарантію на 12 місяців дали.
Игорь Прутких рекомендує цей магазин
3 червня 2024 На модерації

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №7787

Найнижча ціна на ринку, гарне обслуговування
Александр Александр рекомендує цей магазин

Купив: Вбудована мікрохвильова піч, Замовлення №7718

Рекомендую цей магазин, хоч і звернувся перший раз, але приємно здивувало обслуговування
Yuri Dmitrik рекомендує цей магазин
2 червня 2024 На модерації

Купив: Миючий вертикальний+ручний пилосос (2в1) Dreame H12 Dual, Замовлення №7808

Alexander Gavriliuk рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №7795

onlythhh рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Lenovo Legion Y25-30 (66F0GACBEU), Монітор Lenovo Legion Y25-30 (66F0GACBEU), Замовлення №7725

Замовляв монітор, менеджер подзвонив, сказав що немає у наявності, проте можуть замовити та віпдравити впродовж п'яти днів за тією ж ціною. Так в цілому і вийшло, монітор отримав, без видимих дефектів чи пошкоджень. Як сказали - так і зробили, тому цілком задоволений.
mrtarsa не рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Хотів купити: Зарядна станція Jackery Explorer 1000 PRO