Ціна збігалась із заявленою на hotline
Krivan69 не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон, Смартфон DOOGEE V30T 12/256GB Marble Black, Замовлення №1134420

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару

Krivan69
На модерації
Товар оплачено 31.05 обіцяли відправити до 04.06, але ввечері 04.06 повідомили що не можуть відправити з центрального складу і треба ще почекати до 07.06. Знову Чекати я не маю можливості, зато тепер чекаю на повернення коштів...
Вчора Відповісти
Кирш не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Смартфон OnePlus Nord CE 3 Lite 8/128GB Chromatic Gray

Замовлення №1129018 на суму 17998 грн. Товар оплачений 28.05 - відправка мала бути 29.05. Перенесли на 3.06, 4.06 перенесли на 6.06. На прохання надати лист на email про дату відправки - тиша. Самому цікаво, чим ця історія закінчиться.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за відгук! Вибачте за незручності. Перевіримо інформацію та проведемо роботу, щоб подібного не повторювалось. Ваше замовлення вже відправлено. Наш менеджер Вам зателефонує.
Alena Zinchyk рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: КУХОННИЙ КОМБАЙН GORENJE MMC1000RL, Замовлення №1129313

Все швидко і без проблем
Відповідь представника «MTA.UA»
Олено, спасибі за Ваш відгук! Приємного користування і смачних страв :)
Oleksandr Vasylenko рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Кабель EcoFlow MC4 to XT60 Solar Cable 2.5m (EFMC4-XT60CBL2.5M), Замовлення №1138480

Адекватна комунікація з клієнтом
Відповідь представника «MTA.UA»
Олександр, дякуємо за коментар! Приємно було з Вами поспілкуватись :) Звертайтесь ще!
Alf Zetas не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція Sigma mobile X-power SI140APS Black-grey, Замовлення №№1131605

Купив зарядну станцію з доставкою кур'єром (оплата кур'єра входила в ціну) але в день доставки виявилося, що кур'єри магазину не обслуговують Лівий берег Києва :( Посилку відправили Новою поштой і магазин пообіцяв, що кур'єра оплатить. Але не оплатив та ще й неправильно вказав адресу доставки, через що мені довелося доплатити ще й переадресацію - загалом переплатив 412 грн.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що залишили відгук! Перепрошуємо за незручності. Кошти за доставку Вам повернемо. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації з доставкою. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Snajper рекомендує цей магазин
2 червня 2024

Купив: ПЛАНШЕТ XIAOMI PAD 6 8/256GB GRAVITY GRAY GLOBAL, Замовлення №1126852

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за відгук! Раді що Ви задоволені покупкою. Вже провели роботу, щодо затримки доставки. Відправлення здійснили з основного складу, так як повернення товару від кур'єра очікувалось в понеділок. Ваше зауваження врахуємо. Будемо чекати на нові візити!
Vitaliy Gorodetskiy рекомендує цей магазин
26 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 12/512GB Blue, Замовлення №№ 1127079

Чудовий досвід першої покупки в цьому магазині. Від замовлення до отримання товару всього декілька днів. Ввічливі менеджери, приємні ціни, поважне ставлення до військових - так тримати! Разом переможемо!
Відповідь представника «MTA.UA»
Віталій, дякуємо за довіру та приємні слова! Нехай обновка працює на радість. Все буде Україна!
Dmitriy Yanuk рекомендує цей магазин
26 травня 2024

Купив: HUAWEI Watch D Graphite Black, Смарт-годинник HUAWEI Watch D Graphite Black, Замовлення №112

HUAWEI Watch D Graphite Black
Відповідь представника «MTA.UA»
Дмитро, дякуємо за позитивний відгук! Приємно, що оцінили оперативність нашої роботи. Будемо раді новим зверненням від Вас!
ПРекрасный продавец. Отправили на 3 день без предолпат. Всем рекомендую
26 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Dmitriy Yanuk
Дякуємо за рекомендацію! Звертайтесь ще :)
27 травня 2024 Відповісти
Violin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 травня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL, BHR6007CN), Замовлення №1125674

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо, що знайшли час та детально описали ситуацію! Перепрошуємо за завдані незручності. З'ясуємо за яких умов відбулась така ситуація та приймемо міри, щоб такого не повторювалось. Завтра наш менеджер з Вами зв'яжеться!
Представники магазину зателефонували до мене після публікації відгуку. Вибачались, сказали, що проведуть роботу з робітниками. Повернули 200 грн за нетоварний вигляд одного браслету. Це вірна робота з клієнтами, хоч осад у мене все одно залишився.
28 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Violin
Вдячні за коментар. Вже проведена робота, щоб таких випадків не повторювалось. Будемо раді Вашим зверненням :)
28 травня 2024 Відповісти
ruslanauskas рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Смартфон Oukitel WP19 8/256GB black, Замовлення №1060664

Хоч і з запізненням, дякую магазину! Купував захищений телефон. З боку магазину - швидкий зв'язок, пунктуальна відправка, знижка для захисників. Найкращі рекомендації!
Відповідь представника «MTA.UA»
Руслан, дякуємо за відгук! Цінуємо вашу довіру та рекомендації. Приємного користування обновкою. Будемо раді новим візитам! Бережіть себе!