Ціна збігалась із заявленою на hotline
Mao22 рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC70P, Замовлення №050624267

Все чудово! Вчора оплатив, сьогодні вже користуєшся. Сплачував від юрособи, і зазвичай це буває трохи довше, але не тут. У чаті з менеджером всі питання вирішили чітко, швидко.
Vortex рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC70P, Замовлення №050624274

Дуже швидко оформили та доставили станцію. Мали доставити вчора, але попередили, шо може бути затримка, переддзвонили і сказали, шо буде сьогодні. Сьогодні все доставили, вічливі менеджери, вічливий курьер, дякую!
Lef рекомендує цей магазин

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення № #2402078

Замовив шолом в цьому магазині, відправили наложкою без передоплати. Відправляли трохи довго але то таке. Приїхало добре запакованим, коробка з заводською пломбою, все як має бути.
Елена Бурая рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №2402341

Все супер. Забрала в день замовлення, сервіс чудовий. Вже тестимо. Рекомендую надійну компанію до співпраці.
Mike рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №040624237

В режимі панічного пошуку зарядних станцій знайшов оцей магазин. Пощастило, що ще не всі топові моделі розібрали, тим паче, що ціна норм. На хотлайні були ціни і трохи дешевше, але відгуки про ті магазини трохи насторожували. Замовив, привезли на наступний ранок, а людина на доставці все розказала-показала як працює, хоча наче то не входить в обов'язки. Задоволений на всі 100, особливо після користування більш простої станції "Alpha ess"
Відповідь представника «Aligator»
Дійсно, через дефіцит, високий попит та зростання курсу долара, ціни піднімаються. Однак, ми намагаємося зберігати їх якомога нижчими та доступними, наскільки це можливо. Щодо наших делівері-менеджерів, незважаючи на їх щільний графік доставок, вони намагаються виділити 10-15 хвилин, а іноді й більше, щоб повністю продемонструвати товар, який ви замовили. Дякуємо за Вашу розкриту рекомендацію!
Vitaliy Pavlenko рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №2402306

відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек
Відповідь представника «Aligator»
Щиро дякуємо за Вашу рекомендацію!
Andrey Mokrousov не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Obsidian

Пройшов 3 дня від строку. Ні товара, ні інформації. Дуже поганий сервіс
Відповідь представника «Aligator»
Нам щиро шкода за спричинені незручності. Ваше замовлення має для нас велике значення, і ми робимо все можливе, щоб такі ситуації не повторювались у майбутньому. Вибачте за затримку в доставці телефонів. Дякуємо за ваше розуміння та терпіння.
Jobisdone рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC2P, Замовлення №2402255

Відповідь представника «Aligator»
Дякуємо за Вашу рекомендацію!) Не забудьте завітати до нашого інтернет-магазину знову!)
Андрей Хрыстюк рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200PL 2400W, Замовлення №24052491

Задоволений покупкою. Окрема подяка менеджеру за допомогу.
Відповідь представника «Aligator»
Ви б бачили, як був задоволений менеджер від вашої подяки.
Dmitry1 рекомендує цей магазин
2 червня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Onyx Black (SM-S926BZKD), Замовлення №30052494

Чудовий магазин і з чудовими цінами
Відповідь представника «Aligator»
У нас не тільки чудовий магазин і чудові ціни, але й чудові клієнти.