Ціна збігалась із заявленою на hotline
Андрій рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Портативна колонка Marshall Kilburn II Black (1001896), Замовлення №379697

Придбав для прогулянок на природі,гарний та басистий звук.Дякую!
Олена рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO SOLO&Perfect Milk Silver (E957-103), Замовлення №379584

Недорога та хороша кавомашина,магазину вдячна.
Вадим рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10s Ultra (RLS6LADC), Замовлення №379761

Персонал дуже привітний та професійний, завжди готові допомогти і порадити. Бажаю їм здоров'я, благополуччя, миру і високої зарплати!
Ryan Cornelius рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Автомобільний пилосос / Ручний пилосос Gorenje MVC72FW, Замовлення №378816

Все організовано дуже чітко, від роботи консультанта call- center до отримання товару в обраному магазині, продавець добре володіє інформацію про товар, касир швидко обслуговує, всі співробітники вічливі і і компетентні, дуже задоволені, дякую
Тетяна рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airstrait HT01 Prussian Blue/Rich Copper (408215-01), Замовлення №378721

Супер обслуговування, доступні ціни і професіонали своєї справи. Рекомендую для відмінних покупок!
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Юлія Тесленко не рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Хотів купити: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815)

Зробила замовлення в магазині. Вказано - доставка новою поштою. По-перше, приїхав кур'єр ніби-то від магазина (чому? якщо має бути Нова пошта), по-друге - привіз іншу модель Tefal Easy Fry&Grill Precision (яка дешевша на 2000 грн) , АЛЕ до оплати вказана сума моделі, яка є дорожчою.
Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. При замовленні оператор call-центру проінформував Вас, що буде наша кур'єрська доставка, та вказав приблизний її час. Нам дуже шкода, що через технічний збій сталася помилка відгрузки товару і Вам був привезений не той товар, що Ви замовляли. Приносимо вибачення за спричинені незручності. Ми намагатимемося покращити якість сервісу обслуговування і сподіваємось, що наступного разу ми не підведемо Ваші сподівання!
Василь Мельник не рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Хотів купити: Фен Dyson Supersonic HD11 Professional Edition Nickel/Nickel (392966-01)

Товару немає в наявності довго обробляють та відповідають на замовлення
Відповідь представника «STOREinUA»
Нам дуже шкода, що технічно ми не завжди встигаємо оновити актуальну інформацію щодо наявності товару. Їх на сайті дуже багато, і деякі позиції оновлюються менеджером вручну. Ситуація у постачальника також змінюється часом дуже швидко. Дякуємо за ваш відгук, обов'язково візьмемо зауваження до уваги і намагатимемося покращити якість сервісу обслуговування.
Роман рекомендує цей магазин

Купив: Комбінована плита Beko FSM52335DXDS, Замовлення №378693

Чудове обслуговування. Рекомендую всім!
Любовь рекомендує цей магазин
28 травня 2024

Купив: Варильна поверхня газова Whirlpool GMA 6422 IX, Замовлення №378166

Чудово вписалась до моєї кухні,окрема подяка менеджерам.
Maksim рекомендує цей магазин
28 травня 2024

Купив: Телевізор Samsung QE85Q60, Замовлення №377966

Ціни найнижчі на ринку,чудово проконсультували.