Ціна збігалась із заявленою на hotline
Ls Ynpt рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Накопитель SSD 2.5, Замовлення №6137325

Удобная система бонусов. Без бонусов SSD 2.5" 120GB AS340X Apacer (AP120GAS340XC-1) стоит 554 грн (по состоянию на 03.06.2024) на сайте магазина, а с бонусами 444 грн. Рекомендую магазин.
Vlad_021 рекомендує цей магазин
2 червня 2024

Купив: навушники Panasonic RP-HJE118GU-K, Замовлення №№ 6120533

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивну оцінку ITbox.
JDF рекомендує цей магазин
1 червня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 GAMING X 8G, Замовлення №10-6123304

Товар відправлен в день оплати, безкоштовна доставка. Лого, яке світиться трохи затерто. Ций недолік, наскільки зрозумів, не тільки у мене та йде прямо з завода.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за розгорнутий позитивний відгук. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок у ІТbox.
micklecat не рекомендує цей магазин
1 червня 2024

Купив: Планшет Pixus Wing 6/128GB 4G Dual Sim Silver, Замовлення №6103042

Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за тривалість вирішення питання. Наш співробітник зв'язався з вами для уточнення всіх деталей. Шкода за завдані незручності.
alexey_l рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo V15 G4 IAH Business Black (83FS002FRA), Замовлення №6129146

Товар нормальної якості, доставка вчасна. У магазині часто бувають знижки, є бонусна програма.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за позитивний розгорнутий відгук про наш інтернет-магазин, програму лояльності.
Григорий Басалай не рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Монітор iiyama XU2294HSU-B2, Замовлення №10-6131439

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Дату поставки перенесли, та не повідомили. Щоб повернути гроші треба писати заяву, оскільки менеджер не може знайти кнопку повернення грошей, стверджує, що її немає, оскільки гроші вже зараховані на рахунок. Скрін для менеджера прикріпив.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Шкода за незручності. Операція оплати пройшла успішно й повернення в такому разі можливе тільки на основі відповідної заяви. Сподіваємося на розуміння. Намагаємося якомога швидше вирішувати такі питання.
Oles не рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Хотів купити: ДБЖ для роутера Marsriva KP1 Plus 4xDC 18W 16000Ah KP1PLUS_MARSRIVA

Відповідь представника «ITbox.ua»
Доброго дня. Доповніть, будь ласка, відгук номером замовлення, щоб ми могли визначити вас як нашого клієнта, вжити заходів для покращення обслуговування.
Radist не рекомендує цей магазин
29 травня 2024 На модерації

Хотів купити: Щипці (качкодзьоби) SIGMA 4356511

Приехал я за своим заказом №10-6120660 в пункт выдачи ТЦ "Городок" в Киеве 29 мая 2024 года. В 10 часов 10 минут магазин был закрыт, свет погашен, никакого намека на работу. Время работы магазина с 10 до 19 часов ежедневно. Некрасиво поступили продавцы. Жаль только потраченного времени и стоимости проезда. Сегодня 3 июня, а мой отзыв "усиленно модерируют" или опять удалят.
Відповідь представника «ITbox.ua»
Вибачте за таку виключну ситуацію. Пункт видачі відкрився з запізненням через вихід з ладу першого генератора торгівельного центру. Ми приймаємо дії щодо вчасного попередження клієнтів, адже розуміємо цінність часу. Сподіваємося виправити враження на краще.
Dr_VS рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Vinga KB410 Black, Клавіатура Vinga KB410 Black, Замовлення №10-6122742

Зручне замовлення, уважене обслуговування, якісне консультування під час вибору товару
Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Налаштовані на довготривале співробітництво.
ОiB рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Мультиварка Ardesto MC-P21, Замовлення № 6099223

Відповідь представника «ITbox.ua»
Дякуємо за високу оцінку нашого інтернет-магазину. Раді продовжити співпрацю.