Ціна збігалась із заявленою на hotline
Подпись неразборчиво не рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: atria wpd-101, Замовлення №43-21449218

Я купив павербанк atria wpd-101, він виявився не працездатний, я зателефоновав людині котра віправила від обличчя магазина мені цей товар а саме ФОП, попросив скинути мене відео не працездатності. Я відправив, потім перетеловоновав и він сказав, що зараз зайнятий і послав мене на три веселі літери. Це мене дуже оберило, я зателофонував на гарячу лінію магазину і оператор відповіла, що це нормально і якщо він мене послав на це були причини, і потім поклала слухавку. НЕРЕКОМНДУЮ ЦЮ КОНТОРУ.
Любов рекомендує цей магазин
27 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) UGREEN 145W 3-port Laptop Fast Charging Power Bank 25000mAh PB205 (90597), Замовлення №100346448

Мій улюблений магазин. Завжди великий вибір товарів, зручна система бонусів та оперативна доставка. Вдячні за постійно високий рівень сервісу.
Альона рекомендує цей магазин
24 травня 2024

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back-UPS 1200W/2200VA USB Schuko (BX2200MI-GR), Замовлення № 100346465

Супер сервіс і великий асортимент. Продавці-консультанти знають свою справу на всі 100%. Особлива подяка консультанту за допомогу у виборі ідеального пристрою безперебійного живлення
Тарас Гуцол рекомендує цей магазин
22 травня 2024

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC180P, Замовлення №100346518

Відмінний магазин! Дуже задоволений роботою персоналу. Купували тут зарядну станцію
Igor рекомендує цей магазин
20 травня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична LG F2V5GG9T, Замовлення №100346379

Найкраще місце для купівлі техніки! Персонал завжди усміхнений та професійний, з радістю відповідають на всі запитання. Бонуси та знижки завжди радують.
Ростислав рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Масштабна модель Bruder John Deere 7R 350 с погрузчиком и прицепом (03155), Замовлення №100346202

Перевершили всі очікування! Консультанти були надзвичайно корисними та привітними
Янос рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Ніж Ruike F118-G, Замовлення №100346288

Дуже доброзичливі консультанти. Вони допомогли з усіма моїми потребами і питаннями.
Максим Овсієнко рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Саундбар JBL Bar 1000 Black (JBLBAR1000PROBL), Замовлення №100346139

Велика подяка за чудове обслуговування. Якісний товар і привітний персонал зробили свою справу на відмінно.
Лена рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №100346051

Чудове обслуговування в цьому магазині! Дуже приємні та уважні працівники, а також вражаючий асортимент товарів.
Сергій рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JABRA Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo (26699-999-899), Замовлення №100346048

Справді вражений асортиментом цього магазину. Висока якість обслуговування додає приємних вражень.