Ціна збігалась із заявленою на hotline
Петро Чижевський не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (DELTA2000-EU), Замовлення №Замовлення #2402289

купив в цьомц магазині зарядну станцію, і вона виявилася фактично неробочою, 2 розетки в станції не працюють відразу стають в захист, інші 2 наче працюють але є наступна проблема станція по перегріву вимикається і не спрацьовує система охолодження, якщо подивитися в аплікейшин то там температура не змінюється взагалі, весь час щолкає якесь реле в станції, відповідно станцією скоріше за все користувалися так як була відсутня зверху наклейка і спалили
yuri2610 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Монітор Dell UltraSharp U2723QE (210-BCXK), Замовлення №2401895

Зробив через інтернет замовлення, підтвердив по телефону. Про все домовився швидко. Ціна відмінна та відповідає заявленій на hotline.ua. Сподобалося те, що у компанії є реальна зацікавленість у продажу свого товару, а не так як це зараз в інших
Victor Liubymenko не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Замовив ecoflow delta 2 за повною передплатою. Три тижні казали що завтра вже нарешті доставлять. По ітогу втратив час коли на ринку можна було замовити інші станції. Зараз їх немає. Зробив повернення, якщо із поверненням будуть проблеми, то проблеми вже будуть не мої
Відповідь представника «GameZone»
Шановний користувач! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли розібратися в даній ситуації.
2402025
Вчора Відповісти
Артем не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: ECOFLOW DELTA 2 (ZMR330-EU)

Хотел купить ECOFLOW DELTA 2 (ZMR330-EU) Оператор Андрей говорит есть в наличии, оператор Назар говорит нужно ждать 1 неделю. Нет времени ждать нашел ECOFLOW DELTA 2 (ZMR330-EU) на другой ресурсе. Прошу вернуть предоплату 1000грн. История про то что был заказ под меня не катит. Сейчас данный товар дефицит. Вы его продадите если будет в наличии. Жду возврат предоплаты 1000грн.
Відповідь представника «GameZone»
Шановний Артем! Рекомендуємо Вам не перекручувати ситуацію у свій бік, оскільки у записі розмови чітко чути, як і оператор Андрій, і оператор Назар повідомляють Вам про те, що у наявності даної моделі уже не було. Андрій спочатку повідомив Вам про відправку через 2 дні, однак потім через секунду побачив, що Ваше замовлення було підтверджено після того, як станції закінчились і одразу ж повідомив, що дійсно за Вашим замовленням станція буде переміщуватись, на що Ви сказали "Добре, я уже вніс передоплату". Список замовлень постачальнику формувався одразу, оскільки попит дуже стрімко зріс у рази. Стосовно повернення - на сайті чітко указані умови внесення та повернення передоплати, з якими Ви можете ознайомитися.
Vadim Jackowski не рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Хотів купити: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 WINDFORCE 2X OC 12G (GV-N4070WF2OC-12GD)

Відповідь представника «GameZone»
№ 2402137 від 24.05.2024. Я вже зробив замовлення в іншому місці і просто хочу повернути свій завдаток.
Вчора Відповісти
Романенко Микола рекомендує цей магазин
4 червня 2024

Купив: Екшн-камера Insta360 One X2 CINOSXX, Замовлення №2401881

Хороший магазин, відмінний асортимент, контакти роздав усім друзям. Просто супер. Все дуже сподобалося. Доставка в термін, консультація проводиться якісно. Додзвонитися вдалося з першого разу. Залишився задоволений покупкою.
Микола, дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування =) Ваш R2P
ІД не рекомендує цей магазин
3 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Відповідь представника «GameZone»
Шановний клієнт! Укажіть, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми могли більш детально розібратися в даній ситуації.
Serhii Shkilniak не рекомендує цей магазин
2 червня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R7 RF-S 18-150 IS STM (5137C015), Замовлення №2401828

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «GameZone»
Шановний Сергій! Нам дуже шкода, що у Вас склалася подібна ситуація. На жаль, менеджери не мають прямого доступу до відслідковування переміщення автомобілів постачальників, тому орієнтуються на інформацію, яку отримують за запитом. Ми дійсно мали отримати Ваш фотоапарат раніше, але доставку переносили, тому Вам повідомляли про відправку в день отримання нами на склад. Наразі фотоапарат знаходиться уже безпосередньо на нашому складі та буде відправлений до Вас сьогодні. Приносимо вибачення за незручності.
Дуже сподіваємось, що це дійсно так і буде! Бо про склад Ви нам казали ще з середи!!
3 червня 2024 Відповісти
Ваше «сьогодні буде відправлений» триває вже тиждень! Тож не брешіть хоча б тут! Я розумію коли бувають ситуації, де постачальник боїться сказати правду, та виправдовується різноманітними причинами затримок, але замість того аби просто сказати як є, та прийти до консенсусу… брехня… брехня…! Якби Ви не брехали мені, то я б значно стриманіше був та міг би зрозуміти будь-яку ситуацію, але ж…
Представник магазину «GameZone» відповів на коментар Serhii Shkilniak
З Вами намагалися сконтактуватися менеджери магазину стосовно довіреності, яка потрібна нам безпосередньо перед відправкою, кур'єри уже очікували на пошті для відправки, проте Ви надіслали акт прийому-передачі замість довіреності. Наразі у цій ситуації уже немає ні нашої вини, ні постачальника. Очікуємо від Вас документи встановленого зразка та готуємо товар до відправки. Наразі не можемо обіцяти, чи кур'єр встигне повернутися на пошту для відправки сьогодні ж, тому якщо ми отримаємо від Вас актуальні документи найближчим часом - максимальний термін відправки - завтра о першій половині дня.
Катя45 рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: електросамокати Xiaomi Mi Electric Scooter 4 GO, Замовлення №2401866

Понравилась оперативность доставки заказа, вежливые менеджеры, доставка в указанное время.
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення :) З повагою, команда GameZone!
Alena1242 рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Dyson Gen5detect Absolute Nickel-Purple (446989-01), Замовлення №2401851

Молодцы, так держать!
Відповідь представника «GameZone»
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування :) З повагою, команда GameZone!