Ціна збігалась із заявленою на hotline
Petya Galaguz рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Google Pixel 6 Pro 12/256 Stormy Black, Замовлення №029304

Телефончик супер, давно мріяв про такий, єдине що в розділі "але" кабель прислали не оригінальний ніхто не попередив, і потертості по бокам більші ніж я очікував, на фото їх взагалі не було видно
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Петро! Якщо ви не замовляли окремо кабель, ми кладемо у комплект стандартний, так як у комплекті з телефоном може не йти комплектний кабель. Вибачаємось, за стан, котрий ви не очікували, на фото не завжди можливо побачити потертості, якщо вас не влаштовує варіант, ви завжди можете звернутися до нас. Дякуємо за відгук, це допоможе нам стати краще у наданні послуг!
Viola не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Смартфон OnePlus Nord N20 SE 4/128GB Jade Wave

заявлена ціна на сайті - 3960, менеджер пише - 5400 Різниця - майже третина ціни
Відповідь представника «PixoPhone»
Доброго вечора. Якщо ви вказали ціну на hotline, вона може відставати від заявленої ціни на нашому сайті. Hotline не встиг оновити ціну на смартфон, на нашому сайті вона чітко вказана 5400 грн., в зв'язку з кінцем розпродажу
1. Ціна була вказана саме на сайті, шкода що не зробила скрін. І на пошту мені прийшли дані замовлення саме з нижчою ціною. І сплатила я за цим рахунком. І тільки після цього мені написав менеджер, що ціна вище. 2. Згідно Закону про захист прав споживачів, коли споживач бачить ціну на ціннику товару й розраховує сплатити саме таку ціну, однак під час розрахунку виявляється, що ціна на вибраний товар є більшою, це є порушенням законодавства про захист прав споживачів!!! Відповідно до частини восьмої статті 18 Закону № 1023, нечіткі або двозначні положення договорів із споживачами тлумачяться на користь споживача. Договором в нашому випадку виступає ціна на сайті, на яку я (споживач) погодилась. І це питання ми можемо розглянути в суді.
Вчора Відповісти
Олександр Жоган рекомендує цей магазин
31 травня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/1TB Titanium Yellow (SM-S928BZYP), Замовлення №029015

Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Олександр, нам дуже приємно, що ви вибрали саме нас :) Дякуємо за довіру! Приємного користування)
Maintainer Evolution X не рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 16/256GB Black, Замовлення №НФНФ-025111

Сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день! Нам прикро,що покупка смартфону в нашому магазині, не виправдала ваші очікування Смартфон, який ви придбали, справді є новим. Приїхав до вас розпакованим, через те, що він привезений з Китаю, і по заводських налаштуваннях - у смартфоні відсутні Google сервіси, а також немає української мови. Тому кожен такий смартфон, ми розпаковуємо та встановлюємо на нього глобальну прошивку, щоб ви змогли повноцінно користуватись смартфоном без обмежень. (Після прошивки, смартфон можна оновлювати, скидувати до заводських налаштувань) Добавили фото коробки смартфону, який ви придбали. Вона не є порваною і з вигляду у ідеальному стані. Чому не було захисної плівки та брендових наклейок - відверто кажучи не можемо пояснити. Звісно це наша провина. Наклейки ми вам відправили (розуміємо, що довелось очікувати, але на той момент не було звідки їх взяти) Нам важливий кожен наш клієнт, тому ми б хотіли виправити дану ситуацію: Просимо завітати у будь-який магазин PixoPhone. Ми наклеємо вам безкоштовно гідрогелеву плівку на ваш смартфон. Просимо вибачення за дану ситуацію та дякуємо за ваш відгук, це допоможе нам стати кращим у наданні послуг!
Сергей не рекомендує цей магазин
27 травня 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Lemongrass (GA03204), Замовлення №НФНФ-028890

Відповідь представника «PixoPhone»
Добрий день, Сергій! Вас вітає компанія PixoPhone Нам прикро, що покупка техніки у нашому магазині не виправдала ваші очікування. Просимо зауважити так як ви написали у відгуку: товар ми доставили оперативно та додатково зробили знижку. Проблеми зі смартфоном з'явились через 6 місяців користування. Відновлених Google Pixel 7 в нас ніколи не було. Всі смартфони цієї серії виключно нові або вживані (у вашому випадку це новий смартфон) Так як і будь-яка техніка, смартфони також можуть підлягати поломці і причин цьому досить багато. А враховуючи те, що з моменту покупки пройшло досить багато часу - факторів, які могли б повпливати на проблему, яку ви описали - достатньо. На рахунок навушників: Як ви написали - навушники ми також доставили вам оперативно, вони були новими з пломбами Дата виготовлення ніяк не впливає на подальше користування пристроєм. Нам прикро, що у вас сталась неприємна ситуація з користуванням девайсів У нас є власний сервісний центр де ми проводимо діагностику та ремонт смартфонів / навушників Ви можете звернутися у будь-який магазин PixoPhone, щоб ми допомогли вирішити вашу проблему. Дякуємо за відгук!
Dima Usachov рекомендує цей магазин
27 травня 2024

Купив: Смартфон ZTE Nubia Z60 Ultra 12/256GB Black, Замовлення №028902

Я придбав у даному магазині вже декілька телефонів (Google pixel 2 xl, OnePlus 9, OnePlus 10 Pro, Vivo x100, ZTE Nubia Z60 Ultra). Ніколи не було проблем з магазином. Доволі швидко відповідають.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Дмитро, та довiру :) Знову, гарного користування!
Vladyslav Bieloborodov рекомендує цей магазин
25 травня 2024

Купив: Смартфон OnePlus Ace 3 16/512GB Black (CN), Замовлення №12750

Добрий день. Купив Ace 3, дякую менеджеру який зв'язувався зі мною, що пояснив всі деталі і відмінності між ейс 3 та 12р. Телефон приходить на китайській color OS, але це не проблема, українська мова в системі є і всі сервіси гугл працюють без нарікань. Дякую за крутий гаджет)
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Владислав, гарного користування!
Вова Владимир рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: Смартфон, Замовлення №20450928880642

Хорошая упаковка. быстрая отправка.чек+гарантия в коробке.удачных продаж
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Володимир, гарного користування :)
Тетяна Слободян рекомендує цей магазин
23 травня 2024

Купив: Клавіатура Dark Project 68 Sunrise - RGB UA (DPP68_GSH_SUNR_ANSI_UA), Замовлення №НФНФ-028445

Вітаю! Приємно здивована швидкістю відправлення та зворотнім зв'язком з менеджером магазину. Клавіатура була запакована як " кришталева ваза" Раджу цей магазин. Бажаю процвітання та мирного неба.
Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Тетяна, нам дуже приємно:) Приємного користування!
Андрій Наумик рекомендує цей магазин
17 травня 2024

Купив: Xiaomi 14 Pro (CN) 12/256 Black, Замовлення №НФНФ-024337

Відповідь представника «PixoPhone»
Дякуємо за відгук, Андрій, дуже дякуємо за вашу довіру :) Гарного користування!