Відгуки покупців

Сподобалось: нічого
Не сподобалося: обман замість MLC стоїть TLC From smart : [SMI2259XT] [W0220A0 08] [SDKB5] Controller : SM2259XA bufferless Sandisk 112L BiCS5 TLC 16k
Досвід використання: кілька днів
Комплектація
Сподобалось: Шумодав Зручність Звук Якість
Не сподобалося: Підключення по 2.5 джеку
Досвід використання: кілька місяців
Незрозуміло, що було в голові у менеджерів Bose, коли вони замінили твердий чохол QC45 на мʼякий та вирішили продавати це під назвою SE вдвічі дешевше. Це повністю прибрало будь-які муки вибору серед конкурентів у цьому ж ціновому діапазоні, адже конкурентів по сукупності факторів до 10к просто не існує. Якщо порівнювати саме за ціновим діапазоном QC45, а це в більшості наших магазинів досі 15-19к, то по звуку та якості матеріалів є варіанти краще. Але це все не має значення при ціннику 6-7к за SE. Головним критерієм для мене було позбутися шуму від скажених сусідів - задача виконана на 100%. Можна навіть сидіти поряд із працюючим телевізором та дивитися свій контент деінде і ТВ заважати не буде. Другий важливий критерій - зручність. Тут також вуха перевершили всі очікування. З легкістю можу просидіти в них 5 годин поспіль. Перед покупкою SE затестив близько 8 навушників в сегменті 10-20к - там вже за декілька хвилин було зрозуміло, що довго їх на голові не поносиш. Мультіпоінт, одночасне підключення до декількох джерел, топ. У застосунку bose можна швидко перемикатися між збереженими девайсами. Якість матеріалів без надлишків. Просто добротний пластик. М'який чохол суто аби був. Рекомендую одразу замовляти в Китаї за 5$ твердий чохол аналогічний комплектному для QC45, якщо є потреба у транспортуванні. Нещодавно був апдейт прошивки, в якому додали для режиму шумодаву блокування вітру, що зробило ці вуха аналогом новішої моделі QuietComfort (без цифр). Єдиний мінус для мене це 2.5-3.5 aux кабель. Хотілося би підключення звичайним 3.5 джеком.
Оцінка товара
Сподобалось: Параметры, качество и результат. Именитый корейский производитель.
Не сподобалося: ---
Досвід використання: рік і більше
Фильтр для пылесоса от именитого и проверенного временем южнокорейского производителя - вполне приличный и достаточно практичный и качественный аксессуар. Вставлять и доставать его быстро и легко. Свою основную функцию этот экземпляр, от южнокорейского бренда Samsung, выполняет безупречно и добросовестно, что радует и воодушевляет. Факт.
Фото  undefined  від користувача Radist
Оцінка товара
Сподобалось: Везде есть в продаже такой запах и цена демократическая))
Не сподобалося: Суховат, но это возможно из-за "кофе" (
Досвід використання: кілька тижнів
Однозначно брать и использовать, перед прогулкой, тренировкой, поездкой в транспорте и тому подобное, очень советую всем
Сподобалось: Цена, доступность, известность
Не сподобалося: Явно не на 72 часа)))
Досвід використання: кілька тижнів
По опыту использования половины бутылочки могу сказать что хорошая вещь, правда запах красного дерева должен быть более насыщенным в этой штуке как мне кажется
Сподобалось: Гарно очищує обличчя, не шкрябає Не викликає подразнення
Не сподобалося: --
Досвід використання: кілька місяців
Використовую декілька засобів цієї марки. Дуже задоволена. Ціна задовільна, результат прекрасний. Гарно очищає шкіру, массує її. Має приємний запах. Жодного разу не викликав алергії. Подобається.
Сподобалось: Відомий надійний бренд Міцне красиве скло Помірна ціна
Не сподобалося: ---
Досвід використання: рік і більше
Все давно користуємося посудом цієї марки. Дуже задоволені. Склянки хорошого об'єму, не малі і не великі.Можна використовувати як для святкового столу, так і для повсякденного. Симпатичні, акуратні, міцні. Рекомендую
Сподобалось: Дешево коштує Приємне світло Працює без зауважень
Не сподобалося: --
Досвід використання: рік і більше
Малесенька, благесенька, тонюсінька. Одна радість, що дешева. Підійде, наприклад, щоб прикрасити картину чи квітку. Для якогось святкового інтер'єру замала і занадто простенька
Оцінка товара
Сподобалось: Маленьким дітям підходить. Від двох місяців до пів року. Зручний та цікавий малюкам. Є вимикач Працює від двух батарейок
Не сподобалося: Малюкам цікава
Досвід використання: кілька місяців
Смартфон для малюків . Він дуже цікавий та красивий, різнокольоровий він зі звуками та світловими ефектами . Смартфон має чотири інтерактивні кнопки зі звуковими та світловими ефектами та кругла музична кнопка в нижній частині смартфону. Також він відтворює звуки фото, дзвінку та звуків тварин та звуки повідомлення . Зручно ще тим що є вимикач збоку іграшки , можна вимкнути її повністю.
Оцінка товара
Сподобалось: Із скла якісного , стійка до ударів та пошкоджень.
Не сподобалося: Хороша чашка
Досвід використання: рік і більше
Чашка дуже зручна . Вона ідеально підходить для щоденного використання . Для чаю та кави виготовлена із високої якості скла . Скло стійке до удару . Не тріски є від високої температури. Також від перепаду температури не тріскає . Миється легко , не залишає подряпин від миючих засобів.не утвоє нальоту від чаю та кави . Можна в мікрохвильову піч ставити для розігріву.
Фото  undefined  від користувача MarfaKobjucka
Фото  undefined  від користувача MarfaKobjucka