Andrey Alekseuk не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Електрогриль притискний Ardesto GK-2000M, Замовлення №6488091 (049639808)

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Андрій, нам шкода, що трапилась ситуація, яка засмутила Вас. Діагностикою та гарантійним ремонтом техніки займаються виключно авторизовані сервісні центри, заключення також видають тільки вони. На жаль у нас немає можливості впливати на їх рішення та висновки.
Oleh Kerenovych рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Валіза RunMi 90 Seven-bar luggage Black 20", Замовлення №067895476

Дуже швидко обробили замовлення, без жодних проблем
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Олег, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
Imenus Familius не рекомендує цей магазин

Купив: Redragon Invader M719-RGB, Замовлення №049738866

Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що з вашим замовлення і товаром трапилась така неприємна ситуація. Нас дійсно підвів постачальник цього товару, робота з ним вже проведена. Наша команда робить все можливе для уникнення подібних випадків у майбутньому. Дякуємо за ваше розуміння.
Сашко не рекомендує цей магазин

Хотів купити: GT Neo 5 SE 5G 12/256GB

SergeyProud не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2023

Купив: Fissman Терка на ручці 28,5x9 см для нарізки соломкою (маленькі отвори) (нерж. сталь) (8603), Замовлення №049236261

Это был мой первый заказ в F.ua! Доставка была бесплатной и быстрой - почтой Meest Но! В отделение мне отказали открыть пакет и посмотреть чтоб убедиться в правильности заказа. Сотрудники Розетки сказали что это им запретила делать почта Мист! Это я пишу для того, чтоб уважаемый маг. знал почему я отказался(( Кто и где ошибся, толи маг., толи почта, времени нет разбираться, и поэтому я отказался от посылки! Да и самое главное это невозможность оплатить в Мист картой или наличкой((
Arty0mka не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Авто-конструктор LEGO Technic Monster Jam Dragon (42149), Замовлення №049276526

Не рекомендую магазин, покупал с доставкой Meest, упаковка приехала порванная, помятая и открытая с неправильной стороны(Возможно моя ошибка тоже есть, что не проверил и не отказался на почте, открыл уже дома , не мог подумать что в таком ужасном состоянии может быть товар) Может это и случайность, я просто делюсь состоявшимся фактом, сто раз подумайте прежде чем покупать
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, нам дуже шкода, що з вашим замовлення і товаром трапилась така неприємна ситуація! Наша команда завжди нагадує про обов’язкову перевірку товару перед отриманням, адже кур'єрська служба перевезень не приймає жодних претензій, якщо дефект був виявлений не у них на відділенні або не при кур'єру.
dimxbox рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Samsung WW70T3020BW/UA, Пральна машина автоматична Samsung WW70T3020BW, Замовлення №049573355

Дуже вдячний магазину за те що домовились з Новою Поштою, про доставку пральної машини в село, до бабусі. Вона її дуже чекала, а забирати звідкись, їхати, їй важко було. Я клієнт цього магазину ще з тих часів коли він називався fotos.ua, та завжди мої очікування були виправдані і повернення товару, якщо таке ставалось - було без проблем. Я надалі залишаюсь лояльним клієнтом цього магазину.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
Шановний Клієнт, щиро вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що Ви залишились задоволені обслуговуванням. Завжди Ваш, Назар Шевчук. Керівник відділу піклування про клієнтів в інтернет-магазині
IgorG рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Aquafilter AICRO, Мінералізатор для води Aquafilter AIMRO, Замовлення №№049778657

замовляв кілька картриджів для системи очистки води.все влаштовує.і ціна і доставка.
Відповідь представника «F.ua „ТОЙ САМИЙ“ магазин»
kolio не рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Хотів купити: Вентилятор XILENCE COO-XPF60S.W

видали на касі кулер просто в білій коробочці без назв, просто noname. І саме головне не PWM, а звичайний 3-х піновий. Коротше кажучи намагались продати аби що. замовлення 049875363
в чаті на сайті відповіли що то вина постачальника :) що то в нього пересорт міг бути. Тобто вони прийняли від постачальника лівий товар, потім касир аналогічно видав його навіть не глянувши що саме видає. Запропонували замовити ще раз. Дякую - щось не дуже хочеться ще годину витрачати на вас. Розчарувався. Скільки років нормально все було і тут така проблема. Так, я замовлю, але у іншого магазину.
12 грудня 2023 Відповісти
Stanislav Kyrychenko рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Перкусійний масажер Yunmai Massage Gun Mini (YMFG-M352), Замовлення №049344293

Хороший магазин. С 2019 года сделал тут 12 заказов. Если цена / гарантия хорошие - лучше тут чем у неизвестных магазинов. Ни разу ещё не было проблем. И Приват оплата частями есть. И галочка "Не перезванивать" есть - приятно. Но ассортимент не самый широкий.