Андрей рекомендує цей магазин
14 листопада 2021

Купив: Авто-конструктор LEGO TECHNIC Porsche 911 RSR (42096), Замовлення №22215491

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Добрий день! Нам дуже приємно отримувати такі крутезні оцінки від наших клієнтів;) Будемо й надалі робити наш сервіс ще кращим. Бажаємо гарного настрою!
Андрей Мостовой не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2021

Купив: Машинки Matchbox Подарочный набор автомобилей (5 шт.) (С1817), Замовлення №22095838

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Доброго дня! Просимо вибачення за таку ситуацію. Дійсно виникли питання з пересортом товару. Очевидно оператор не до кінця погодив з Вами ціну на товар що був доданий при редагуванні. З працівником проведена відповідна бесіда. В якості вибачення даруємо Вам знижку + 10% до Вашого дисконту, на наступну покупку, (перевірте особисті повідомлення). Вдячні за зворотній зв'язок. Будемо надалі працювати над нашим сервісом щоб ставати краще. Гарного дня!
Владимир Владимирович не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 серпня 2021

Купив: Блоковий конструктор LEGO Minecraft Битва за красную пыль 504 детали (21163), Замовлення №21883370

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Очень большие сомнения по поводу оригинальности набора. В комплекте были не понятные детали(что чуждо для лего). После 2 дней использования собранного робота, у большого отломалась рука (квадрат, с круглым шарниром), сам робот держался в сборе не крепко, отваливались те или иные части. Набор не дешевый, качество среднее, скорее всего попалась подделка. Ребенок расстроен
Представник магазину «Будинок іграшок»
Доброго дня! Просимо вибачення за таку ситуацію з товаром. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш спеціаліст, для вирішення питання. Дякуємо за зворотній зв'язок.
12 серпня 2021 Відповісти
Спасибо, предложили решение о котором я даже не знал, что лего высылает поломанные или недостающие детали бесплатно. До этого предложили решение по замене набора, но коробка у нас не сохранилась
12 серпня 2021 Відповісти
13 серпня 2021 Відповісти
Buyer's Note рекомендує цей магазин
1 червня 2021

Купив: Піаніно Kiddieland Зверята на качелях

Придбали "Піаніно Kiddieland Зверята на качелях" на сайті з видачею в магазині. Замовлення обробляється швидко і вже за 10-15 хв можна забирати. Мінус самих мазазинів БІ, що багато іграшок мають упаковку через, яку іграшку можна порухати, потицяти. Як результат наприклад пластикові іграшки мають царапини, залапаності. Організувати ти б якось, щоб одна одиниця була як вітринний варіант, а ніші щоб були недоступні.
Відповідь представника «Будинок іграшок»
Доброго дня! Дякуємо за відгук ;) Ми візьмемо до уваги Вашу думку та обов'язково робитимемо все, щоб сервіс Бі ставав тільки кращим, а Вам було завжди радісно до нас завітати. Крутезного дня!
agryn не рекомендує цей магазин
20 квітня 2021

Купив: Інтерактивна іграшка IMC Кошка Бьянка (95847), Замовлення №21709425

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Доброго дня! Приносимо вибачення за таку ситуацію з товаром. Остаточна ціна відображена саме на сайті магазину. Як правило, вітринні зразки продаються за меншою вартістю і про це обов'язково повідомляється клієнту. Такої інформації від магазину не було, і це дійсно наша прикра помилка. Обмін/повернення товару можливий лише в магазні, де була покупка/відгрузка товару, переміщень, на жаль, немає. На сайті представлено кілька фільтрів для зручного пошуку товарів, щодо точної наявності наші оператори завжди зможуть допомогти перевірити наявність та сформувати замовлення. Прикро, що покупка в нас викликала негативні емоції. Ми обов'язково звернемо увагу на Ваші зауваження та передамо керівництву для розробки та покращення нашого сервісу. Дякуємо, за розгорнутий відгук! Гарного дня!
Volodymyr Rudniev не рекомендує цей магазин
19 березня 2021

Купив: 3D-Ручки Polaroid PLAY (PL-2000-00), Замовлення №21605050

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Доброго дня! Прикро за таку ситуацію. На жаль інформація що товар був вживаний не надійшла в колл-центр. На склад відгрузки додатково відправлено скаргу щодо стану товару. Маємо надію, що наступна покупка принесе лише позитивні емоції. Дякуємо, за Ваш відгук!
Andrew Chernysh не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 січня 2021

Купив: М'яка іграшка TY Beanie Boo's Белая лиса Fennec 15 см (36225), Замовлення №21458545

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук та висвітлення ситуації, це допомагає нам ставати кращими. Так, дійсно, сталася прикра помилка при комплектації замовлення. Ваше звернення зараз в обробці у наших спеціалістів. Маємо надію на найшвидше вирішення даного непорозуміння. З Вами зв'яжуться сьогодні, для подальших дій. Дякуємо, що Ви наш клієнт. Гарного дня!
Действительно, после публикации моего отзыва магазин связался со мной и сообщил о повторной отправке моего заказа за их счёт. Я его уже забрал, всё хорошо. Спасибо, что отреагировали!
27 січня 2021 Відповісти
Представник магазину «Будинок іграшок»
Дякуємо за відгук. При виникненні додаткових питань, телефонуйте за номером 0 (800) 30 11 30 будемо раді Вам допомогти. Гарного дня!
28 січня 2021 Відповісти
Andrew не рекомендує цей магазин
11 січня 2021

Купив: Конструкторы Лего, Замовлення №21416856

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі

Відповідь представника «Будинок іграшок»
Приносим извинение за принесенные неудобства, мы обязательно примем во внимание Ваш отзыв, чтоб сделать сервис более удобным и простым. Спасибо, что Вы с нами!
Людмила 63 не рекомендує цей магазин
17 грудня 2020

Хотів купити: Мягкая игрушка «Олень с шарфом», Замовлення №21225355

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Якщо не хочете зіпсувати настрій собі а також зайво витратити час та залишитись без подарунка дитині - не думайте купувати в цьому інтернет-магазині. Менеджери надають недостовірну інформацію щодо наявності товару в магазині, в результаті даремно витрачений час на поїздку, щоб забрати замовлення та зіпсований передсвятковий настрій.
Відповідь представника «Будинок іграшок»
Приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. Працюємо над тим, щоб такого більше не повторилося! Питання вирішене в телефонному режимі. Дякуємо за відгук, він допомагає нам ставати краще. Гарного дня!
Сергей не рекомендує цей магазин
27 листопада 2020

Купив: Интерактивный набор Tosy Disco robo Лукас диджей на украинском (TDV107-U), Замовлення №10097213 и 21024373

Часто покупаем оффлайн в магазине. Тут была распродажа, решили в интернет магазине заказать :) больше не будем. Принцип распродажи следующий. Взяли брак с разных городов Украины, и прислали тебе новой почтой. А дальше ходи возвращай деньги ::) Да, чуть не забыл! Возврат товара организован ужасно. Люди 5 часов выясняли как должна работать игрушка, хотя я четко сразу сказал, что хочу ее вернуть.
Відповідь представника «Будинок іграшок»
Добрый день! Благодарим за отзыв. Информация передана ответственному сотруднику для проработки ситуации. Ваши возвраты в процессе обработки. Переписка с Вами проводиться по телеграмму и Вам направлена информация по дальнейшим действиям для возврата и отправлен промокод на Вашу почту, в качестве извинения за сложившеюся ситуацию. Хорошего дня!