Павел 13 рекомендує цей магазин
17 березня 2017

Купив: Delonghi EC 156B, Замовлення №10575

Замовив кавоварку через корзину за пів години зателефонував менеджер, підтвердили замовлення та прислали смс з реквізитами. Ціна найнижча на хотлайн . Доставка замовлення зі Львова до Києва швидко, дякую магазину.
yakvol рекомендує цей магазин
15 березня 2017

Купив: Bosch TAT 3A014 Код:445796

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «OptSklad»
доброго дня yakvol, дякуємо за заказ і гарного користування ним. А відносно підвоху, як Ви пишете то його просто немає, вартість товару відповідає заявленій, і повірте ми як магазин отримуємо тільки її і навіть не на 1 грн більше, покупець може оплатити товар завчасно щоб не оплачувати додаткові послуги перевізника по пересилці грошей (тарифи по послугах є в вільному доступі на сайті перевізника) і тоді б Ви оплатили тільки вартість самої доставки (в межах 30-35 грн).
Гість
Новая почта еще берет за пересыл денег 20 грн. плюс 2%,плюс 35-40 доставка(цены на новой почте за доставку все повышают и повышают).Так что ничего лишнего магазин с Вас не взял.С меня за доставку одной футболки(200 г вес) в 2016 г.хотели взять 40 грн.,потопала ногами -вернули 10 грн..
12 грудня 2017 Відповісти
Hype рекомендує цей магазин
4 березня 2017

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook Touch Lux 3 Gray (PB626(2)-Y-CIS), Замовлення №10207

Всё прошло отлично, быстро и без проблем! Спасибо!
Сергей Вербицкий рекомендує цей магазин
24 лютого 2017

Купив: Delonghi EC 156, Замовлення №9865

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Заказывал кофеварку Delonghi EC 156 по предоплате, товар получил, доставка в срок.
agitato рекомендує цей магазин
9 лютого 2017

Купив: Gigabyte Radeon RX470 4GB (GV-RX470G1 GAMING-4GD), Замовлення №21204

Нормальный магазин. Не всегда, но в основном цены ниже чем у всех. Доставили на новую почту без предоплаты наложеным платежем. товарный вид заводской. Ничего не покоцано. Гарантийка есть. Единственный недостаток - чуть меньше гарантия (на мой товар у официалов 3 года) в магизине 2 года. А сейчас смотрю - указано уже 1. А так магазин годный. Можно рекомендовать к покупкам.
Сергей Л не рекомендує цей магазин
22 грудня 2016

Купив: Philips BHD 002/00, Замовлення №7748

Не сподобалося: асортимент, повернення товару

Сегодня получил свой заказ №7748. Заказанный на подарок фен весь потертый!!! Он у вас на витрине стоял? Или это вообще бу товар? Написал об этой проблеме им на электронную почту - молчат.
21 грудня 2016

Купив: Праска з парою Braun TexStyle 7 TS785STP, Замовлення №7694

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Магазин сподобався, особливо ціна товару. Після замовлення через кошик зателефонував менеджер, уточнили деталі доставки. Отримала замовлення, був прикладений гарантійний талон. Покупкою задоволена, ставленням теж. РЕКОМЕНДУЮ!

Хотів купити: Philips HP8232/00

Не сподобалося: замовлення через корзину

Груба поведінка менеджерів!
Відповідь представника «OptSklad»
Доброго дня Уляна, з Вами 3 рази спілкувався менеджер, при тому в розмові з Вами не було використано жодних поганих або грубих слів, Вам надали всю необхідну інформацію. Ваш друг чи дублер Holiney Maksym вказав неправдиву інформацію, відразу видно що до цього заказу він не мав жодного відношення (Ви при відмові від заказу вказали причину- неможливість сьогодні приїзду до нас, а доставка Новою Поштою Вам не підходила бо заказ потрібен був на сьогодні, а не "передумали брати цю модель") а вирішив просто Вам "допомогти негативом". Ми хотіли якнайкраще, щоб Ви оперативно сьогодні отримали Ваш заказ, це була Ваша умова, і за хв 30 він був в пункті самозабору для отримання. Дякуємо за звернення !
Holiney Maksym не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Philips HP8232

Замовили фен Philips HP8232 з самовивозом. Менш ніж через годину, передумали брати цю модель, і подзвонили в магазин скасувати замовлення. Почувши бажання скасувати замовлення менеджер кинув трубку. Шановний менеджер, не переживайте, ми більше ніколи не звернемося в ваш магазин.
Відповідь представника «OptSklad»
доброго дня Holiney Maksym, якщо це Ви розмовляли то менеджер сказав що скасовує замовлення і вирішив що розмова закінчена і поклав трубку, при тому не сказавши жодного грубого чи поганого слова як тут пише вище...правильно ? чи це реакція конкурентів... в будь якому випадку будемо намагатися покращуватися дякуємо за звернення
ні, не правильно. Менеджер роздратовано сказав те що сказав і кинув трубку. дуже зручно негативні відгуки спихати на конкурентів. щоб вас переконати, що я не конкурент я навіть дам вам безкоштовну пораду, як ви можете покращити ваш сервіс. В такій ситуації варто було реагувати наступним чином: "Нам дуже шкода, що ви скасовуєте замовлення. Якщо можете, скажіть чому ви передумали? (передумали брати цю модль). Можливо вас зацікавить інша модель в нашому магазині? Дякуємо, що повідомили нас"
1 грудня 2016 Відповісти
Представник магазину «OptSklad»
"Менеджер роздратовано сказав те що сказав" - так повідомте що він сказав, а не загальну фразу "сказав те що сказав"(просто ніхто не грубіянив а сказали скасовуємо заказ).Вся суть в тому що Ви до даного заказу не маєте відношення, Ви його не оформляли і Ви не спілкувалися по ньому, І причина відмови була зовсім не бажання придбати іншу модель як Ви пишете, щоб менеджер продовжив консультацію. Ви переповідаєте з слів іншої людини, та ще й в деталях заказу невідповідність - як то кажуть"поламаний телефон". Сервіс звичайно будемо старатися покращувати. Всього найкращого !
1 грудня 2016 Відповісти
xiders рекомендує цей магазин

Купив: Праска з парою Philips GC3802/20

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Відповідь представника «OptSklad»
Дякуємо за звернення, і будемо працювати над покращеннями !