Qmaster Design не рекомендує цей магазин
5 грудня 2018

Купив: Philips Multigroom 1000 MG1100/16, Замовлення №17974

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі

Приобрел Philips Multigroom 1000 MG1100/16, Триммер для бороды и усов, получил через Новую Почту. На новой почте, проверил на работоспособность. Дома вскрыл хотел воспользоваться, при разборе основной насадки, на головке крутящего момента увидел волосы, присмотрелся к тримеру видно волосы, говорит о том, что товар был в пользовании, продавец выслал мне уже использованный товар. Не рекомендую заказывать в данном магазине.
Відповідь представника «OptSklad»
добрий вечір Qmaster Design, нам щиро шкода що склалася така ситуація, з"ясовуємо з складом - відправником дане питання, можливо мало місце повернення від покупця товару. Якби виріб був користований це було б відразу замітно на насадках пристрою, тим більше Ви його оглядали. На майбутнє, просимо оглядати замовлення на перевізних компаніях задля недопущення подібних непорозумінь і оперативного їх вирішення
Если магазин отправляет покупателю использованный товар, это уже говорит о его не компетентности, в данном случае сотрудников. Клиент всегда прав.
28 грудня 2018 Відповісти
Вадимм рекомендує цей магазин
28 жовтня 2018

Купив: Машинка для стрижки Philips QC5115/15

Відповідь представника «OptSklad»
Вадимм Ви мали отримати гарантійний талон і чек з печаткою(якщо не було печатки вибачаємось - напевно людський фактор), гарантійка не заповняється так як вона доповнюється чеком де вказані всі дані (дата, модель, ціна) Дякуємо за покупку і гарного користування Вам машинкою !
Спасибо за ответ, напишите пожалуйста как исправить этот фактор,ведь у меня по сути нет документа на машинку, а значит и гарантии
1 листопада 2018 Відповісти
Представник магазину «OptSklad»
напишіть Ваш № заказу скинемо на електронку чек з печаткою(якщо Ви вказували в заказі) або скиньте на нашу info@optsklad.com
1 листопада 2018 Відповісти
Все решилось отлично,быстро и спокойно, хорошо организована работа,спасибо,удачи Вам!
6 листопада 2018 Відповісти
Fedor рекомендує цей магазин
21 серпня 2018

Купив: Головки для бритви Philips RQ11/50

Покупал бритвенную головку для Philips Rq 11/50,оператор связался быстро,перекидывал всю сумму сразу на карту,так как сайт надежный. Отправили товар мгновенно. Все было хорошо упаковано. Бритвенная головка отличная,оригинальная. Рекомендую данный сайт.
Відповідь представника «OptSklad»
Дякуємо, гарного користування !
Оксана Семеняка рекомендує цей магазин
21 травня 2018

Купив: Міксер Zelmer 381.61 Symbio (ZHM0861SUA), Замовлення №20400088464

Дякую за миттєве виконання замовлення ,магазину бажаю більше покупців і успіху!
дякуємо
SilverFire рекомендує цей магазин
6 лютого 2018

Купив: Праска з парою Philips GC4517/20 Azur Performer Plus, Замовлення №N16127

Не сподобалося: видача товару на складі

дякуємо, гарного користування
zastavnyuk не рекомендує цей магазин
10 січня 2018

Купив: MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G

Не сподобалося:

Відповідь представника «OptSklad»
доброго дня zastavnyuk, ми наполегливо рекомендуємо перевіряти замовлений товар на перевізнику, це краще і для Вас і для нас,тим більше Ви замовляли товар накладним платежем , у випадку будь-яких питань телефонувати для вирішення проблеми. Відносно відсутності гарантійного талону дуже сумніваємось, напевно Ви просто його не побачили, в будь- якому випадку серійка Вашої карти є в базі, і в разі необхідності ми це побачимо. Відносно відкритої упаковки, то запевняємо Вас що ми карти не відкриваємо і не користуємось ними, але є одиничні випадки що поступають до нас з відкритими упаковками які перевіряються перевізником на предмет змісту посилки. Дякуємо за заказ, і сподіваємось що він буде Вам добре і довго служити.
АйБолит рекомендує цей магазин
26 грудня 2017

Купив: Kingston 120Gb (SHFS37A/120G)

Сподобалося: , відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Всё просто отлично. Получил заказ быстрее чем ожидал. Пять баллов, рекомендую всем!
дякуємо, гарного користування
detiua рекомендує цей магазин
3 грудня 2017

Купив: Фен Philips HP8230/60, Замовлення №14493

Замовляв через скайп, скинув оплату на приват о 16,00 , наступного дня після 13,00 отримав на Новій пошті , за доставку заплатив лише 31грн. Дякую за оперативність. Якби всі так працювали. З побажань - розширення асортименту.
щиро вдячні )
Олег Скидан рекомендує цей магазин
24 листопада 2017

Купив: Електрочайник Bosch TWK 3A011

Все отлично! Цена - одна из самых адекватных. Отправили быстро, всем доволен. Рекомендую!
дякуємо
TrueNich рекомендує цей магазин
29 серпня 2017

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung GE83X, Замовлення №12734

Заказывал микроволновку, в течении часа позвонил менеджер, уточнил правильно ли я указал данные. Через 24 часа товар уже был в моём отделении новой почты. Никаких проблем не было с покупкой, могу рекомендовать этот магазин.
Відповідь представника «OptSklad»
дякуємо за замовлення, нехай добре і довго служить Вам