Ларка рекомендує цей магазин
29 липня 2017

Купив: Подрібнювач Bosch MMR15A1, Замовлення №12010

Нормальний інтернет-магазин. По замовленню відреагували швидко. Відправила їм передплату на карту, спрацювали також швидко. На наступний день отримала своє замовлення. Дякую.
дякуємо за заказ, і приємного користування
25 липня 2017

Купив: Электрочайник Philips HD4646/00

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Покупала в данном магазине чайник т.к. гарантия у них от производителя, а цена более чем адекватная.,Оформляла заказ во 2й половине дня и была приятно удивлена когда на следующий день он ко мне приехал, думала что отправить так быстро уже не успеют. Товар оплачивала на карту, предварительно почитав отзывы других людей-все прошло без проблем. Спасибо магазину за хорошую работу, все отлично!
Дмитрий Кармазин не рекомендує цей магазин
1 червня 2017

Хотів купити: Сетка, режущий блок Braun 30B (7000/4000 Series)

Сподобалося: наявність

В хотлайне http://hotline.ua/bt-aksessuary-dlya-elektrobritv/braun-30b-70004000-serie/prices/#1/0 цена указана 490 грн и линк на магазин ведет не на товар который в хотлайне "Сетка, режущий блок Braun 30B (7000/4000 Series)" А на только сетка (без режущего блока). Перезванивают и говорят, вам точно нужна только сетка - тут спасибо. Но предлагают за 590 грн (на 100 дороже) купить комплект, который мне нужен. Сказал менеджеру что у вас ошибка на хотлайне.
Відповідь представника «OptSklad»
доброго дня Дмитрий Кармазин, дана позиція йде в 2 комплектаціях - повний комплект (сітка+ріжучий блок), а також окремо сітка Foil, про що в нас вказано, а також на сайті ці 2 позиції зображені відповідними фотографіями які відображають реальну комплектацію, при заказі менеджер обовязково уточнює комплектацію яка цікавить. Якби хотлайн мав в каталозі цих 2 позиції окремо, то вони б звичайно так і відображались. Покупець завжди може уточнити інформацію якщо не розібрався. Дякуємо за звернення, і не потрібно на все реагувати негативом, бо він буде Вас постійно переслідувати... )
15 травня 2017

Купив: Zalman Z3 Plus Black, Замовлення №11469

Оперативно. Вежливо. Качество товара и обслуживание отличное. Спасибо!
Відповідь представника «OptSklad»
дякуємо за замовлення, нехай добре і довго служить Вам
Demph не рекомендує цей магазин
12 травня 2017

Хотів купити: Bosch MSM 66150

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Цена к оплате выставляется немного выше чем указано на сайте. Но самое интересное, при оплате на карту ТЫ ДОЛЖЕН оплатить комиссию с получателя ! тоесть я должен оплачивать то что они завели такую карту с которой берется комиссия. Гарантия на товар не официальная.
Відповідь представника «OptSklad»
доброго дня Demph, комісію за переказ на картку бере банк, нам приходить не більше ніж сума заказу, про це Ви прекрасно знаєте, але вирішили за 4 грн кинути "ложку дьогтю", всього найкращого )
Вопрос не в 4 грн. а в том что при заказе товара меня 2 раза обманули. 1 раз, когда выстави выше цену к оплате, 2 раз когда попытались убедить что "галочка оплатить комиссию получателя" это услуга банка. Я не в первый раз делаю переводы и знаю что есть карты где комиссия за зачисление отсутствует, именно такая у меня для переводов и работы с людьми.
12 травня 2017 Відповісти
Приватбанк будет вам бесплатно деньги перечислять? Прошли те времена.
24 листопада 2017 Відповісти
Евгения рекомендує цей магазин
5 травня 2017

Купив: Кофемолка электрическая Delonghi KG 79, Замовлення №N11330

Замовляла через кошик пізно ввечері. Зранку передзвонив менеджер, підтвердив замовлення і наявність кавомолки і актуальність ціни. Після обіду мені вже надіслали смс із номером накладної, раніше , ніж обіцяли. І от після обіду наступного дня я отримала замовлення у відділенні нової пошти. Перемолола перші порції кави..дуже ароматно :) Дуже швидко, якісно і професійно спрацювали. Дякую вам, хлопці і дівчата. Магазинові бажаю процвітання і росту.
Molnick рекомендує цей магазин
13 квітня 2017

Купив: Rowenta CF 9320, Замовлення №10985

Заказал, оплатил. Тут же позвонили и отправили в тот же день. Никаких проблем.
3 квітня 2017

Купив: Remington D5215

Заказав товар, на другий день відправили, оплачував на карту Приват банка
YurM рекомендує цей магазин
30 березня 2017

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi EC 156.B, Замовлення №10735

Бачу мало відгуків. Треба підтримати хлопців та заспокоїти покупців. Замовляв кавоварку та й вагався, чи сплатити передоплату чи дати заробити НП. Зробив зранку переказ на карту ПБ і у 18 06 отримав номер декларації. На Київ прийшла (кавоварка) об 11 00 наступного дня (субота). Вартість за 6 кг кробки 43 грн. Запакована гарно, документи вкладені в коробку. Ціна непогана, порівнювати з маркетами немає сенсу, вражає...
дякуємо за заказ, і приємного користування
21 березня 2017

Купив: тостер Bosch TAT 6104, Замовлення №23584

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Тостер был в наличии и именно красный, как указано на сайте. Перезвонили, уточнили, подтвердили. Отправили сразу после оплаты. Цена вне конкуренции! Тостер работает, документы к нему все присутствуют. Я очень довольна сервисом и покупкой, спасибо! Ни в одном другом интернет магазине, где он был якобы в наличии, этой модели не было.