Саша Селюнин рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Samsung 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (M471A2K43DB1-CWE), Замовлення №20450770519436

В Пн 04-го при заказе сказали что этой памяти нет, отправят только в Пт 08-го. Но - отправили уже в Ср 06-го, в Чт - сегодня забрал - отлично, радует что раньше. Сегодня-же установил в серв. центре - пока без проблем работает, с этого-же ноута решил написать позитивный отзыв, всё ok.)
Відповідь представника «CAN.UA»
Саша, дякуємо за довіру і Ваш душевний порив! Це так приємно, що Вам одразу захотілося написати відгук і підтримати нас добрими словами! Дякуємо!! Радіємо, що Ви задоволені і сподіваємося, що так буде завжди :) Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Антон Андреевич рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Навушники TWS Haylou MoriPods T33 Blue, IP-камера відеоспостереження IMILAB C20 Pro Home Security Camera 2K (CMSXJ56B), Замовлення №524776

Купил здесь камеру и наушники, обслуживанием остался доволен! Связались быстро, по телефону ответили на все вопросы, товар доставили на точку выдачи в обещанный срок. Рекомендую!
Відповідь представника «CAN.UA»
Антон, дякуємо за довіру і чудовий енергетичний заряд! Супер!! Відчуваємо Ваш гарний настрій і задоволення і неймовірно щасливі, що Вам все сподобалося! Дякуємо, що знайшли час і підтримали нас! Намагатимемося, щоб Вам з а в ж д и було зручно, комфортно і приємно покупати цікаві і корисні речі. Хай Вам щастить! Бережіть себе, будь ласка, і заходьте! Чекатимемо на нові зустрічі :) Все буде Україна!
Артем Лиманский рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01, PPBD050401), Замовлення №525411

Відповідь представника «CAN.UA»
Артем, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Радіємо, що Ви задоволені покупкою :) Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Nick1979 рекомендує цей магазин
23 серпня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Strix G17 G713RC Eclipse Gray (G713RC-HX011), Сумка для ноутбука 17, Замовлення №№ 523596

Купую в магазині з 2014 року. За цей час не було жодних нарікань. Навпаки, додались зручні умови оплати.
Відповідь представника «CAN.UA»
Nick, дякуємо за Вашу неймовірну прихильність і віру у нас! Так довго! Неймовірно! Це безцінний подарунок - те, як Ви підтримуєте нас і залишаєтеся з нами навіть у найважчі часи. Дякуємо, що знайшли час для теплих, дуже важливих для нас слів підтримки. Дякуємо!!! І нам дуже хочеться, щоб кожного разу, разом з покупкою Ви відчували задоволення і нашу вдячність. Сподіваємося, у нас вийде :) Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Mykola Shkurko рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX 4060 OC Edition 8GB GDDR6 (90YV0JC0-M0NA00), Замовлення №520917

Купую не перший раз в цьому магазині - всім рекомендую.
Відповідь представника «CAN.UA»
Микола, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Радіємо, що Ви довгий час з нами, а ще більше - що Ви задоволені покупками у нас! І нам дуже приємно, що Ви знайшли час для теплих слів підтримки. Дякуємо! Хай Вам щастить! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Все буде Україна!
Євгеній рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Корпус Casecom S-503 500W (S-503-500), Замовлення №523701

Дякую за довгі консультації та швидке відправлення!
Відповідь представника «CAN.UA»
Євгенію, дякуємо за довіру! Нам дуже сподобався Ваш відгук! Кожного разу дивуємося, скільки людей - стільки характерів, стільки варіантів вдячності. Це дуже приємне відчуття: наче відкриваєш поштову скриньку, а там - новий лист. І поки не прочитаєш, відчуваєш і хвилювання, і надію, що усередині = добрі новини. А інколи, як саме зараз - читаєш, радієш і посміхаєшся…. Тому що так просто. Так просто і так вкрай необхідно для кожного з нас у CAN.UA, і, мабуть, для кожного в нашій країні, саме зараз - знати, що все добре. І все, що робить кожен із нас - необхідно іншим, приносить користь, задоволення і нехай тимчасову, але радість. Дякуємо за Ваш час і дружню підтримку! Саме так маленькі листи, прості слова вдячності кожного разу надихають всю нашу команду, багато людей. Це не просто так. Це важливо, дуже приємно і дуже цінно. Дякуємо! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде добре! Все буде Україна!
Алексей Николаев рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Повербанк BASEUS Bipow Digital Display Power Bank 20W Overseas Edition 30000mAh Black (PPBD050401),Т, Замовлення № № 523179

Большое спасибо за оперативность!Все соответствует описанию.Рекомендую!!!
Відповідь представника «CAN.UA»
Олексію, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Нам дуже приємно! Дякуємо, що знайшли час і підтримали нас добрими словами і гарним настроєм! Хай Вам щастить! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Все буде Україна!
Wladimir Tarasov рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX 4070 OC Edition 12GB GDDR6X, Замовлення №522818

Полностью успешно апгрейдирую свой комп здесь уже второй раз. Магазин однозначно рекомендую.
Відповідь представника «CAN.UA»
Володимире, для нас це найкраща похвала! Подвійний апгрейд у нас - це супер! Щасливі, що Ви задоволені і намагатимемося підтримувати Ваш настрій саме на цій оптимістичній висоті :) Дякуємо за довіру, прихильність і чудову дружню підтримку! Це дуже приємно! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Zero Fait не рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Купив: Модуль пам\'яті SAMSUNG SO-DIMM DDR4 2400MHz 8GB (M471A1K43BB1-CRC), Замовлення №№ 522239

Відповідь представника «CAN.UA»
Zero Fait, вибачте нас за непорозуміння і, будь ласка, не турбуйтеся стосовно Вашої покупки. Ви вже знаєте, що можете повернути модуль пам’яті, якщо будь-які сумніви залишаться. Це по-перше. По-друге, існує пояснення стосовно всіх Ваших питань: * на жаль, ми не знаємо наперед, з якої саме країни надійде поставка деяких товарів, можливо іноді краще не надавати інформацію стосовно країни постачання, аби уникнути можливої невідповідності; * модуль пам’яті новий і не був у використанні, упакований звичайним чином; * як і більшість комплектуючих, цей модуль пам’яті має гарантію від магазину, а не виробника, так саме, як і більшість комплектуючих не мають власної «рітейлової» упаковки. Так, ми розуміємо причину Вашого хвилювання: одразу кілька незрозумілих і незвичних «сюрпризів». Але сподіваємося, що бездоганна робота модулю пам’яті разом із нашими поясненнями змінить Ваш настрій і Ви відчуватимете задоволення від покупки. Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Олександр рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Материнська плата GIGABYTE B760M AORUS ELITE AX, Замовлення №№PH00726536

Доставили вчасно, все сподобалось.
Відповідь представника «CAN.UA»
Олександре, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Лише на перший погляд, чотирьох слів може бути замало. Для когось - так. Для нас у Ваших словах ціла безодня почуттів: і вдячність, і повага, і задоволення, і дуже приємний спокій, який ми відчуваємо завдяки сказаним вчасно простим і чудовим чотирьом словам. У цих Ваших словах є: «Хлопці, тримайтеся! Ми разом. Все добре. Все буде Україна». Дякуємо. Для нас це дуже важливо. Необхідно. Вчасно. Бережіть себе, будь ласка. Повертайтеся. Хай Вам щастить! Все буде Україна!