Олександр Корчменко рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Автомобільний зарядний пристрій BASEUS Magic Series Dual QC Digital Display 45W U+U Black (CCMLC20A-, Замовлення №534963

Швидко зв'язались і відправили в той же день. Ціна нижче, ніж в більшості магазинів.
Відповідь представника «CAN.UA»
Олександре, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Нам дуже приємно, що Ви задоволені покупкою у нас! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Sergiy Gorenko рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Мультимедійна акустика Logitech Z313 (980-000413), Замовлення №536493

Зв'язались та відправили замовлення швидко. Товар відповідає опису. Гарна робота магазину, як і завжди.
Відповідь представника «CAN.UA»
Сергію, дякуємо за Вашу довіру і теплу дружню підтримку! Це неймовірно, що з кожним новим замовленням Ви знаходите час, аби підтримати нас добрими словами! Це така рідкість і велика цінність! Це дуже приємно, робить нас сильнішими і надихає. Дякуємо!!! Хай всі отримані від нас покупки приносять радість і задоволення! Як і кожен новий день. Радість і задоволення. Хай Вам щастить! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Все буде Україна!
Evgeniy L не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 листопада 2023

Хотів купити: Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1660 Super D6 6G

Відповідь представника «CAN.UA»
Євгенію, вітаємо! Дякуємо за Вашу довіру і замовлення. Ми розуміємо Ваше хвилювання і розчарування. Нам дуже шкода, що ми не змогли допомогти Вам з покупкою, і нам дуже шкода, що Вам доводиться зачекати. Вибачте, будь ласка. Можливо саме у цей момент, коли Ви читаєте нашу відповідь, грошові кошти будуть вже на Вашому рахунку. Система WFP повернула грошові кошти за Ваше замовлення до Вашого банку ще у четвер 9 листопада. У п’ятницю 10 листопада ми відправили Вам квитанцію і пояснили, яким чином відбувається повернення. Вибачте, якщо у телефонній розмові нам не вдалося зменшити Ваше занепокоєння. На жаль, на звичайний термін повернення «до 3-х банківських днів» вплинули 2 вихідних: субота і неділя. Наразі жоден «вплив» і наше бажання прискорити повернення грошових коштів банком на Ваш рахунок - неможливий. За офіційним регламентом на цю операцію у Вашого банку ще є час. Ми просимо Вас зачекати ще трошки, все буде добре, бо інакше бути не може. Надаємо відповідь WFP, яку ми отримали у п’ятницю: «Грошові кошти за номером замовлення 535311…. успішно повернуті у банк Вашого клієнта 09.11.2023 о 16:21:28 у сумі …. грн з кодом авторизації у банку-емітенті …. та RRN ….. При такому поверненні, регламент зарахування грошових коштів на картку, зі сторони банку-одержувача, становить до 3-х банківських днів. Кошти вже у банку Вашого клієнта. Рекомендуємо йому очікувати на повернення» Євгенію, будь ласка, повідомте, коли відбудеться повернення. Будемо Вам дуже вдячні. Ми відповідальні за будь-який фінал покупки: відбулася вона чи ні. І ми відчуватимемо спокій тільки коли коли питання буде вирішене і Ви будете задоволені результатом. Вибачте нас, будь ласка, за Ваш втрачений час і настрій, невизначеність і очікування. Залишаємося на зв'язку. Гарного дня! Все буде добре. Все буде Україна!
Після скасування мого замовлення через відсутність товару, мені було сказано, що гроші вже повернуто на мою карту. Однак навіть після шести днів очікування кошти так і не надійшли. При спробах розібратися в ситуації магазин направляв мене в банк, банк вказував на платіжну систему, і так по колу. Цей безкінечний цикл перенаправлень без реального вирішення проблеми викликав значні незручності. Прозорість та чесність у комунікації з клієнтами – ключові аспекти обслуговування, на покращення яких варто звернути увагу компанії.
16 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «CAN.UA» відповів на коментар Evgeniy L
Євгенію, доброго дня! Ми звернулися до Вашого банку за роз'ясненнями проблеми, але без виписки з балансу по картці нам нформацію не надають. Ще раз звернулись до платіжної системи WFP, їх відповідь: «Від нас кошти були успішно направлені в банк, і вже далі зарахування залежить від банку Ми на жаль, не можемо вже ніяк впливати на це» Євгенію, будь ласка, уважно подивіться свій баланс - можливо, Ви шукаєте конкретний рядок з операцією з повернення коштів - але можливо в цьому випадку гроші блокуються і розблоковуються без проведення окремих операцій у балансі. Можливо треба звернути увагу на баланс: яким він був перед спробою оплатити замовлення і після. Якщо все ж таки гроші не повернулися, можливо Вам краще зайти у відділення банку з номером транзакції і з'ясувати з менеджером, чому гроші не повернуті. Є шанс, що якщо он-лайн Вам не вдалося вирішити це питання, можливо, у живому діалозі питання вирішиться. Євгенію, нам дуже шкода Вашого часу і ми розуміємо Ваше занепокоєння і «градус» настрою. Вибачте нас, будь ласка, і спробуйте скористуватися нашими порадами; перевірка балансу, або візит до відділення банку. Сподіваємося на гарні новини. Гарного дня!
16 листопада 2023 Відповісти
Шановна команда CAN.UA, Я хотів би висловити своє глибоке розчарування процесом повернення коштів, який я пережив з вашою компанією. Незважаючи на те, що гроші були повернуті після 12 днів очікування, невизначеність і непослідовність інформації, які я отримував протягом цього часу, залишили дуже негативне враження. Я розумію, що деякі аспекти процесу перебувають поза вашим контролем, але спосіб, яким було ведено комунікацію та оброблено мою справу, не відповідає рівню сервісу, якого я очікував від компанії, з якою у мене були добрі відносини з 2018 року. На жаль, цей досвід змусив мене переглянути моє бачення вашого бізнесу, і я не можу рекомендувати ваші послуги іншим. Я також прийняв рішення не продовжувати наше співробітництво у майбутньому. Сподіваюсь, що мій досвід послужить приводом для перегляду та покращення вашої політики обслуговування клієнтів. З повагою, Євгеній
20 листопада 2023 Відповісти
Николай Зубарев не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон MOTOROLA Moto G14 4/128GB Sky Blue (PAYF0027RS)

Ціна у продавця на 10% вища від зазначеної на Hotline
Відповідь представника «CAN.UA»
Миколаю, доброго дня! Нам шкода, що Ви потрапили на момент оновлення цін: тобто, коли ціни на нашому сайті вже змінилися, а на Hotline - не встигли. Hotline - це гігантський майданчик для продажу майже 2 мільйонів товарів, на якому присутні майже 2,5 тисячі магазинів. Звичайно, що у режимі реального часу відновлювати ціни, які надають так багато магазинів - неможливо. Розбіжності можуть бути, але ці розбіжності вирівнюються зазвичай протягом години-двох, коли відбувається синхронізація цін. Ми не знаємо, у який саме момент Ви порівнювали ціни, але з суботи 11 листопада ціна на цей телефон на Hotline і на нашому сайті - однакова. Маємо надію, що Ви розумієте, що у навмисній невідповідності цін немає здорового глузду. На наш погляд, жоден з магазинів не зацікавлений у такій політиці ціноутворення, Тому що всім сучасним магазинам довподоби задоволені клієнти. Нам дуже шкода, що Ви втратили свій час, вибачте нас, будь ласка. Сподіваємося, що після нашого пояснення, Ви погодитеся, що це непорозуміння. Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся. Намагатимемося наступного разу залишити найкращі враження після покупки у нас. Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Андрій рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: SSD WD Black SN850X w/heatsink 1TB M.2 PCIe (WDS100T2XHE), Замовлення №534886

Замовляв SSD для Playstation5, відправили навіть раніше ніж обіцяли, товар точно такий як на фотографіях з сайту, все підійшло, рекомендую.
Відповідь представника «CAN.UA»
Андрію, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Щасливі, що Ви і Ваша Playstaiton5 задоволені покупкою у нас! Нам дуже подобається, коли результат саме такий :) Дякуємо, що знайшли час для чудової рекомендації, це не просто так, це дуже важливо для нас і дуже приємно! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Timofii Bilous рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Збірку комп?ютер , Замовлення №8018

Все четко рекомендую, офіс цікавий в Києві )))
Відповідь представника «CAN.UA»
Timofii, дякуємо!!!! Дякуємо за довіру, дружню підтримку і неочікуваний комплімент! Чекатимемо на Вас у Києві, а якщо захочете, то й у Дніпрі. Гарантуємо сюрприз. Тобто, гарантуємо, що на Троїцькій Вам сподобається! Особливо напередодні різдвяних свят. Хоча…. хоча будь-коли. Нам дуже приємно читати Ваш невеличкий відгук, відчувати, як Ви усміхаєтеся і дуже приємно, що Ви задоволені! Намагатимемося, щоб так було завжди! Зустрічатися з радістю і прощатися (ненадовго) із відчуттям задоволення :) Хай Вам щастить! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Все буде Україна!
Mykhailo Kobets рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Мікрофон студійний Rode NT1 5th Generation Black, Замовлення №534563

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Все пройшло добре! Товар прийшов швидко, рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «CAN.UA»
Михайло, ми щасливі, що Ви задоволені і дуже вдячні Вам за емоційний позитивний заряд! Дякуємо за довіру і Ваш дорогоцінний час! Сьогодні, коли всі відпочивають, і думки торкаються лише приємних спогадів і вражень. Нам дуже приємно, що Ви згадали про нас саме сьогодні. Дякуємо! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Ці декілька фраз (які Ви щойно прочитали) можуть здаватися дуже простими, тим не менш, в них є велика сила вдячності і вони оберігають і дарують вдачу. Ось побачите: все буде саме так :) А у наступних словах є незламна віра і впевненість. Незламна віра мільйонів людей. І наша теж. Все буде Україна!
Azazzelo рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Пам'ять для ноутбуків Crucial 4 GB SO-DIMM DDR3L 1866 MHz (CT51264BF186DJ), SSD накопичувач PATRIOT P300 128 GB (P300P128GM28), Замовлення №PH00741306

Оперативно. Без пошкоджень. Все працює.
Відповідь представника «CAN.UA»
Azazzelo, дякуємо за довіру і дружню підтримку! 5 слів!!! 5 слів 5 листопада, у неділю можуть бути чудовим подарунком! Так і є :) Нам дуже приємно! Дякуємо за Ваш час! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
dinamit666 рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Корпус mATX LOGICPOWER Everest 6116, Корпус Everest 6116 Black (20756), Замовлення №533450

Купив корпус, компресор, кусачки, кулер, та інше все прийшло в оригінальних упаковках, нове, без пошкоджень нюансів чи слідів використання, всім задоволений, рекомендую магазин до співпраці
Відповідь представника «CAN.UA»
dinamit, дякуємо за довіру, супер-замовлення і супер-рекомендацію! Ми дуже радіємо, що Ви задоволені і намагатимемося, щоб так було завжди! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай щастить! Все буде Україна!
Даниил Сазонов рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Набір для очищення LCD/LED екранів COLORWAY CW-5200 200мл, Монітор ASRock PG27FF1A, Замовлення №№ 534045

Замовляв монітор та одразу для нього набір для очищення. Менеджер написав того ж дня, Сказали що відправка буде 1-го(замовляв 30-го) але по факту відправили навіть на день раніше). Монітор прийшов в ідеальному стані, битих пікселів та засвітів не виявив .Ціна на монітор одна з найнижчих у списку магазинів. Всім задоволений, все круто!
Відповідь представника «CAN.UA»
Данііле, дякуємо за довіру і класний заряд позитиву! Щасливі, що Вам сподобався монітор і наша робота! Це дуже приємне відчуття: знати, що ми причетні до Вашого гарного настрою і задоволення! А ще Вам вдалося передати це словами так, що не відчуваєш ні відстані, ні часу. Ваша чиста, сильна позитивна емоція задоволення влітає прямо у серце і ще довго залишається усмішкою. Ця щира усмішка не здається, надає так багато сил, радості і натхнення, і необхідна нам. Усмішка - це найкращий вітамін напередодні довгої зими. Дякуємо Вам за цей подарунок. Дуже дякуємо! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!