Василь П. рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display PD3.0+QC3.0 22.5W 10000mAh Black (PPAD000001), Замовлення №533140

Купую тут вже вчетверте. Магазин поруч, тому дуже зруно самовивозом. Товари всі оригіналні, не підробка. Рекомендую
Відповідь представника «CAN.UA»
Василю, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Нам дуже пощастило, що ми поруч. Дякуємо, що знайшли час і слова для підтримки! Це дуже важливо для всієї нашої великої команди CAN.UA, а для нашого київського «екіпажу» з Братської - особливо. Для нас важливо і дуже приємно знати, що Ви задоволені. Дякуємо! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Чекатимемо з радістю! Хай щастить! Все буде Україна!
Yurii Samovar рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: SSD PATRIOT P210 1TB 2.5, Замовлення №525914

Хороший магазин. Закупаюсь комп. технікою у них з 2018-го року і жодного разу не зустрівся з проблемою. Швидко зв'язуються. Якщо товар відсутній - запропонують якісну альтернативу. Рекомендую.
Відповідь представника «CAN.UA»
Юрію, як приємно! Дякуємо за довіру і дружню підтримку! Так довго можна залишатися тільки там, де подобається, де добре. І ми щасливі, що Вам з нами добре, комфортно і безпечно. Намагатимемося, щоб так було завжди! Нам дуже цього хочеться. Бережіть себе, будь ласка і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Александр Пушкарь рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Ігрова збірка ПК, Замовлення №533261

Зробили замовлення на всі комплектуючі для ігрового ПК та монітор Все було в наявності,відправлено вчасно,пакування товару дуже якісне,на пошті замовлення забирали в ідеальному стані,ні подряпинки на товарі!влаштував вибір ,наявність,термін відправки та дуже швидка та корисна консультація в чат-боті Телеграм ПК збирався самостійно ,фото прикріпили )
Відповідь представника «CAN.UA»
Олександре, дякуємо за довіру і чудову, неймовірно потужну дружню підтримку! Нам дуже приємно читати і відчувати запаковану у Вашу розповідь радість, щирість і задоволення! Який гарний у Вас «зібрався» ПК! Дуже приємно, що ми маємо до цієї краси деяке відношення і бажаємо провести разом багато приємних і емоційних годин! Хай Вам щастить! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Все буде Україна!
Олексій рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Рюкзак CONTINENT BP-001 Blue, Пам'ять для ноутбуків Kingston FURY 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 5600 MHz Impact (KF556S40IBK2-32), Замовлення №533091

Дякую хлопцям з CAN, все приїхало навіть раніше очікуваного! Не вперше купую та, як завжди, все на вищому рівні! За кілька років ще жодного разу не звертався стосовно гарантії та сподіваюсь, що й не звернусь, але 10(!) років гарантії на ОЗУ - це дуже круто та приємно)
Відповідь представника «CAN.UA»
Олексію, ми щасливі відчувати Ваше задоволення! Як це Вам вдалося?! Це круто :) Дякуємо дуже сильно за Вашу довіру і Ваш час, за Ваші надихаючі і дуже важливі для нас слова, і за класний настрій! Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить завжди! Навіть коли здається, що немає шансів, у найбезнадійніших випадках, неочікувано. Завжди :) Все буде Україна!
VidocQ рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Вентилятор Noctua NF-P12 redux-1300, Замовлення №532391 та 532974

Єдиний магазин де було вірно вказано в характеристиках 3-pin роз'єм! Замовив декілька раз і все пройшло добре! Навіть доставка від Нової пошти 50 грн а не 90 грн як у інших магазинів! Рекомендую! Там чудові менеджери, допоможуть вам купити те що потрібно)
Відповідь представника «CAN.UA»
VidocQ, нам дуже приємно читати Вашу переповнену позитивом невеличку розповідь і дуже приємно відчувати, що ми причетні до Вашого гарного настрою! Дякуємо за довіру, добрі слова і підтримку! Хай Вам і надалі щастить з будь-якими покупками і хай Вам щастить завжди і будь-де :) Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Все буде Україна!
Руслан Сергейчук не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Хотів купити: Рюкзак міський EVERKI Suite EKP128

Заявлено, що є можливість безготівкового розрахунку з ПДВ, а по факту торгуть тільки за готівку.
Відповідь представника «CAN.UA»
Руслане, нам шкода, що ми не змогли виконати Ваше замовлення. Наразі рюкзак, який Вам сподобався, розпроданий нашим постачальником, і ми не знаємо дат нових поставок. Вибачте, будь ласка, за витрачений час. Сподіваємося, що наступного разу жодних перешкод не буде, і Ви залишитеся задоволеним покупкою у нас. Бережіть себе будь ласка, і повертайтеся. Хай Вам щастить! Все буде Україна!
mori рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Навушники TWS QCY T13 ANC Black, Замовлення №532885

Відповідь представника «CAN.UA»
mori, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Сподіваємось, що задоволення від покупки довгий час залишатиметеся з Вами! Ці маленькі навушники впораються з завданням! :) Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Роман Бондар рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Рюкзак Mark Ryden Sam MR1696, Замовлення №532126

Замовляв вперше на КАН, після замовлення зателефонували уточнили деталі замовлення та оперативно відправили рюкзак, сайт в кан місцями глючний а так все наче ок
Відповідь представника «CAN.UA»
Романе, дякуємо за довіру і рекомендацію! Дякуємо, що знайшли час і підтримали нас одразу після першої покупки. Не чекаючи на другу, третю чи десяту :) Нам дуже приємно і ми відчуваємо велику вдячність, і бажання не зупинятися і виконати кожне Ваше наступне замовлення швидко і комфортно для Вас! We can do it and we will do it :) Будь ласка, бережіть себе і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!
Світлана Маковей рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01, PPBD050501), Замовлення №532078

В цьому магазині в перше замовляють. Сьогодні отримала павербанк. Дякую магазину за оперативність. Все працює чітко. Задоволена покупкою.
Відповідь представника «CAN.UA»
Світлана, дякуємо за довіру і дружню підтримку! Нам дуже приємно читати Ваш відгук, і ми щасливі, що Ви отримали корисну річ і гарні враження про наш сервіс. Намагатимемося, щоб так було завжди! Хай Вам щастить! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Все буде Україна!
Андрей Сандул рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) 10 Pro Power Bank 20000mah 65W Blue (QB823), Замовлення №531612

Відповідь представника «CAN.UA»
Андрію, дякуємо за довіру і дружню рекомендацію! Радіємо, що Ви задоволені покупкою! Бережіть себе, будь ласка, і повертайтеся! Хай Вам щастить! Все буде Україна!