yuraRudra рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: айфон, Замовлення №93852

Прийшло швидше від заявленого.
Дякуємо Вам за відгук!
Andriy не рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal

Замовляв звичайну європейку версію, після оформлення замовлення виявилось, що версія японська. При отриманні мені дали якусь вже чорну, відкриту коробку, у якій був вже явно не новий телефон з потертостями на корпусі.
Михаил Железогло рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Black, Замовлення №92730

Очень доволен обслуживанием. Товар пришёл быстро без всяких проблем. Рекомендую и буду продолжать делать покупки в этом магазине.
Відповідь представника «Mobileplanet»
Спасибо Вам большое за отзыв и рекомендацию!
olgauuu не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 листопада 2023

Купив: Електросамокат Rider Strong, Замовлення №89499

Вот и продолжение сервиса от магазина mobile planet. Пишу как есть , сдала самокат в сервис на Одария 23.11.2023 года , спустя три недели позвонил очень любезный человек и сказал приезжайте за самокатом заменили рулевую трубу, я обрадовалась, но радость моя длилась не долго, приехав в сервис обнаружилось что когда меняли рулевую трубу сломали фиксатор на этой трубе…. Вот и опять мне пришлось ждать долгие три недели. Вот 17.01.2024 позвонили и сказали самокат готов, сделали)))Подведя итог:Некомпетентного работника сервиса уволили,самокат находился в ремонте почти 2 месяца. Сделали,но как сделали время покажет!Все же хочется поблагодарить руководство что не остались в стороне от моей беды.
19 січня 2024 Відповісти
Алексей Зубцов рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ SM-S9160 8/256GB Lavender, Замовлення №90764

замовив самсунг S23+. Менеджер оперативно звязався зі мною та детально розповів про телефон, його відмінності і особливості (версія для Гонконгу, без Esim, та укр версії інтерфейсу та без зарядного). мене це влаштувало. При отриманні перевірив. не було механічних ушкоджень та царапин на дисплеї. включився зразу. настроїв. все ок. Рекомендую. все сподобалось.
Александр Черкащенко рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Apple Watch Series 8 GPS 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band M/L (MNUQ3), Замовлення №90734

Замовив у суботу і запитав чи зможуть відправити в той же день - отримав тверду та чітку відповідь "Так" і вже через кілька годин замовлення виїхало до мене зі складу Нової Пошти. В наявності чек, гарантійка з печаткою. Консультанти ввічливі та чемні. В інших магазинах обіцяли відправити не раніше понеділка, а мені треба було терміново і Mobileplanet не підвів. Рекомендую!
Відповідь представника «Mobileplanet»
Дякуємо Вам за рекомендацію!
sony6670 рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Midnight (MQ4X3), Замовлення №90473

Заказав телефон,швидко передзонили підтвердили наявність і тогож дня відправили.Вже наступного дня він був у мене. Регіон телефону Європа з фізичною сім картою як я і хотів.Купляв цьому магазині вже не один раз,минулі рази купляв в звичайному магазині в Одесі,а цей раз в онлайн.
Kostya Petykh рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Миша Bloody ES9 Stone Black, Замовлення №89564

Магазин дуже класний із смачними цінами, мишку відправили та доставили вчастно, все просто топ. все сподобалось
Евгений Белоцерковский рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple (MQ9T3), Замовлення №89461

Дмирий рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: GIGABYTE A5 (K1-AEE1130SD), Замовлення №77737

Несмотря на перенос сорока (в нашей ситуации это не удивительно) Я полностью доволен. Ноутбук замечательный, соответствует описанию. А за задержку даже скидку организовали. Благодарю и рекомендую.
Відповідь представника «Mobileplanet»
Спасибо Вам большое за рекомендацию!