Denys рекомендує цей магазин
4 серпня 2023

Купив: Dell Vostro 3525, Замовлення №87107

Придбав ноутбук, все відповідає заявленим характеристикам, ціна відповідна. Просив про спілкування в месенджері - написали, все обговорили, уточнили - відправили, все приїхало в обговорені терміни. Сам користувався послугами даного магазину вперше, мінусів знайдено не було
BreganD рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Black, Замовлення №86017

Купив poco f5 ціна адекватна, позвонили швидко, відправили також, коробка запакована, що було важливо для мене, проблем с телефоном нема і сподіваюсь що не буде. Покупкою задоволений, роботою магазина також.
???? рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: MSI GeForce RTX 3060 Ventus x2 OC 12GB GDDR6 (RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC) EU, Замовлення №85696

Все договоренности относительно товара были выполнены представителями Mobileplanet, товар соответствует заявленным характеристикам.
Zorven рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 5G 8/256GB Black, Замовлення №86222

Заказал 1 числа телефон после 18:00 как было и оговорено привезли,персонал вежливый на вопросы все ответили, телефон шел полностью запечатанная коробка с чехлом и зарядным устройством, нареканий к смартфоны нет работает великолепно,летает ,магазин рекомендую
Відповідь представника «Mobileplanet»
Спасибо Вам большое за отзыв!
Svyatoslav Litynskyy не рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Хотів купити: КАБЕЛЬ SAMSUNG USB TYPE-C – USB TYPE-C 100 ВТ 1 М (EP-DN975BBRGRU) BLACK

Товар в них відсутній
Відповідь представника «Mobileplanet»
Доброго дня! Іноді товар є в наявності, іноді немає. Але бачу що даний товар був у наявності у час звернення... Ви зверталися за телефоном або у пункті видачі?
Konstantin рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: Годинники Apple Watch Series 8 GPS 45mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band M/L (MNP13/M, Замовлення №85324

Отличный интернет-магазин. 28.05.2023 брал iwatch 8 (Номер заказа: 85324). Покупал телефоны APPLE, планшеты APPLE, Airpods, игровую приставку PS4, телевизоры и прочую технику c 2016 года. Ни разу проблем не было. Самые адекватные и низкие цены. Отличный подход к клиенту. Все оперативно и качественно. Спасибо)))
genadyj рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Black (BHR7160CN), Замовлення №84876

Kohone рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Apple Leather Case with MagSafe Black (MHKA3) for iPhone 12 mini, Замовлення №84697

Швидко обробили замовлення, у той же день відправили, отримав наступного дня, все чудово
Віталій не рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Хотів купити: GIGABYTE 32 GB (2x16GB) DDR5 5200 MHz AORUS (GP-ARS32G52D5), Пам'ять для настільних комп'ютерів GIGABYTE 32 GB (2x16GB) DDR5 5200 MHz AORUS (GP-ARS32G52D5)

Товар доставляється з Європи, час очікування від 2 тижнів.
Відповідь представника «Mobileplanet»
Доброго дня! Є деякий товар, який доставляється з Європи (зазвичай це позиції рідкісні або унікальні для ринку України), але більшість товару є в наявності в Україні.
Игорь Веретюк рекомендує цей магазин
12 квітня 2023

Купив: MSI GF63 i7-11800H/8GB/512 RTX3050 144Hz (Thin | GF63 11UC-214XPL), Замовлення №83979

Отличный магазин, рекомендую!