maksibox рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Соковитискач шнековий Kenwood JMP600WH, Замовлення №84325

Інтернет-магазин попросив завдаток. Я попросив виставити офіційний рахунок саме на свої дані. Мені без проблем скинули рахунок офіційно, з черги я оплатив завдаток 300 грн, а решта оплатив уже на новий пошті.. Дуже зручно - адже я точно прописав при оплаті завдатку за що я плачу... Дякую - зручно...
kirillk9612 рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: Ваги кухонні електронні Magio MG-691, Замовлення №84306

Рекомендую, и товар и продавца
Ярослав рекомендує цей магазин

Купив: Портативная акустическая система SVEN PS-750 Black, Замовлення №84172

Все круто!!!! Спасибо
violant рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Купив: Мережевий відеореєстратор (NVR) Dahua Technology DHI-NVR2108-I2, Замовлення №84232

Швижке замовлення та швидка доставка
PredatorGH рекомендує цей магазин

Купив: Соковитискач шнековий Kenwood JMP600WH, Замовлення №84243

Какічев Роман рекомендує цей магазин

Купив: Материнская плата GIGABYTE H310M D3H, Замовлення №84223

Віталій Суми рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: IP камера Imou Turret SE (IPC-T22EP) IP камера Imou IPC-F42P, Замовлення №84182 - номер замовлення

Обслуговування інтернет магазину Твій Дім мені сподобалось, все вчасно, товар якісний, під час замовлення та з'ясування характеристик товару, а саме ip камер відеоспостереження непорозумінь не виникало. Особливо сподобалось, що завжди можна додзвонитися, майже цілодобово, та зясувати деякі уточнення. Раджу цей магазин іншим покупцям. Дякую магазину Твій Дім за піклування про клієнтів.
Евгений Колесник рекомендує цей магазин

Купив: Мышь Hator Pulsar Wireless White (HTM-316) USB, Замовлення №84196

Дуже сподобалось обслуговування.Товар відправили швидко.
Леонид Малинчук рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Лінійно-інтерактивне ДБЖ LogicPower LPY-PSW-500VA+ (4152), Замовлення №84181

Дуже хороший магазин. Гарне обслуговування. Всім рекомендую.
Max Piteson рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Клавиатура Logitech K860 Ergo Graphite, Коврик для мышки Logitech G640 Gaming Mouse Pad Black, Абонентська відеопанель HIKVISION DS-KH8350-TE1, Замовлення №84083, 84060, 83560 , 822

Добра цiна. Швидка доставка.