Ольга Сличная рекомендує цей магазин
1 квітня 2023

Купив: сумка для ноутбука Case Logic Сумка для ноутбука 17" Casual Bag 17" Black (3201434), Замовлення №84620

Приобрели кейс для ноутбука в этом магазине, всё соответствует описанию. Спасибо.
алексей метельский рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Планшет Oukitel RT2 8/128GB Black, Замовлення №84679

Допомогли в терміновому порядку отримати товар, дуже вдячний)Рекомендую
Олександр Василенко рекомендує цей магазин
29 березня 2023

Купив: Миючий пилосос з аквафільтром Thomas SUPER 30S Aquafilter (788067), Замовлення №84545

обслуговування хороше. товар доставили швидко. товар влаштовує оскільки вибір був усвідомлений.
Сергій Тр рекомендує цей магазин

Купив: Міксер Zelmer ZKR1300B, Замовлення №84589

Дякую! "Твій дім" справдив очікування. Якісне обслуговування і комфортна доставка.
Владислав Башинский рекомендує цей магазин

Купив: Автопідсилювач Vibe POWERBOX 400.1M-V7, Замовлення №84551

Ціна виявилася найнижчою серед усіх. Спершу подумав, що не встигли ще змінити ціну на цей товар і при замовленні скажуть типу: "Товар є, але ціна більша ніж вказано"(часто з цим стикався) Але ні. Інформація по ціні та наявності актуальна.
Valerii Koniushenko не рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: OPPO Enco Air2 White, Навушники TWS OPPO Enco Air2 White, Замовлення №Нету

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

купил у них наушники для мамы, сразу отправив ей. А пришли ей по факту наушники другие, которые вернуть уже нельзя. Скаали, что поцарапаны, хотя как они успели поцарапаться на почте, за 10 минут - не ясно. Получив уже самому эти наушники, увидев их даже через месяц кое-какой носки, оказались они абсолютно не поцарапаны. Выводы: - Товар на сайте не отвечает фактическому товару , который вы получаете на почте - Вернуть товар нельзя
maxzub рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Case Logic VNCI215 Black, Замовлення №84452

Дмитрий Куторкин рекомендує цей магазин

Купив: Sony Xperia Z C6602 black REF, Замовлення №84299

Обслуговування інтернет магазину Твій Дім мені сподобалось. Все вчасно, товар якісний. Під час замовлення та з'ясування характеристик товару, а саме ip камер відеоспостереження непорозумінь не виникало. Особливо сподобалось, що завжди можна додзвонитися, майже цілодобово, та зясувати деякі уточнення. Раджу цей магазин іншим покупцям. Дякую магазину Твій Дім за піклування про клієнтів.
Денис Колісник рекомендує цей магазин

Купив: Наушники KZ EDX Pro Mic Black, Замовлення №84288

Сподобалася швидкість реагування на замовлення.Навушники відправили в день замовлення, дякую за оперативність.Магазин однозначно рекомендую!!!
Vera Vera рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Электродуховка Castle CPE-40H, Matte Black, 1300W, 40 л, металлический корпус, индикатор работы, тай, Замовлення №83547

связались быстро, отправка вовремя...товар соответствует описанию. Магазин рекомендую.