З теплом у серці не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 травня 2024

Хотів купити: Планшет Oukitel Pad RT7 Titan 5G (12+256Gb) Blue Код: 902511

Другий день обіцяють аідправити планшет на передову, який вчора СПЛАТИЛА захисникам. Планшет Oukitel Pad RT7 Titan 5G (12+256Gb) Blue Код: 902511 Сьогодні ввечері вже дуже обіцяли відправити планшет. Щойно вийшов захисник на зв'язок, у додатку НП нема накладної!!! Ви розумієте, що планшет їм треба Зараз а не колись потім! Навіщо казати неправду? Що ви його відправите!!! А насправді відправки не було!!!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Ваш планшет у вас на відділенні, перевіряйте. На сайті в нас вказано, що відправка товара відбувається протягом - 1-3 робочі дні з моменту отримання оплати. Ми відправили Вам товар в той же день, коли надішла олпата (ситуацію ми якраз розуміємо, бо наш керівник теж на фронті). Відносимося з повагою до всіх наших клієнтів, а особисто Вам пішли на зустріч і відправили швидче. Сподіваємося на розуміння.
Дякую за вирішення проблеми. Питання вирішено. Планшет їде на передову! Захисники передають ДЯКУЮ за оперативність! Побільше вам клієнтів! Дякую за швидкість виконання замовлень.
4 травня 2024 Відповісти
Представник магазину «HDphone.com.ua» відповів на коментар З теплом у серці
Чекаємо на Ваші нові замовлення. Передавайте нашу повагу за відданність країні від усього нашого колективу
4 травня 2024 Відповісти
Nika__m рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Redmi Note 12 Pro 5G (8+256Gb) Stardust Purple (EU), Замовлення №55278

Надійний магазин з чудовим персоналом та цінами. Рекомендую!
Доброго дня Nika__m, дуже вдячні Вам за відгук, чекаємо на Ваші нові замовлення
Olga Dziuba рекомендує цей магазин

Купив: Samsung Galaxy A55 5G (8+128Gb) Iceblue (SM-A556), Замовлення №54946

Чудовий магазин ! Рекомендую всім своїм друзям та родичам. Обслуговування на вищому рівні, чемний персонал та чудові товари, які відповідають своїй ціні
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день Olga Dziuba, дякуємо за теплі слова. Нехай смартфон служить довго і надійно )
Каріна Клименко рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Motorola G24 (4+128Gb) Matte Charcoal (PB180009RS) (UA), Замовлення №55256

Відмінний сервіс, все прийшло вчасно. Обов?язково повернусь до цього магазину в майбутньому)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня Каріна Клименко, дякуємо Вам і обов'язкого чекатимемо Вашого повернення
Mikhailo_95 рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Samsung S24 Ultra 5G (12+512Gb) Titanium Black (SM-S928B), Замовлення №55386

Чудовий сервіс. Дякую з Вами приємно мати справу. Рекомендую всім !!!!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день Mikhailo_95, дякуємо, що відмітили позитивно роботу нашого колективу.
Aandrey рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Накладка original soft black, Скло pale 13 pro, Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite (MLV93), Замовлення №465976

Класний магазин ідеально поклеїли скло і гарні ціни, дуже сподобалось рекомендую
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня Aandrey, дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що приділили нам час
kis-artem рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Motorola G54 (12+256Gb) Midnight Blue (PB0W0006RS) (UA), Замовлення №56265

Магазин як завжди топчик Дякую, що допомогли купити подарунок для бабусі!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня kis-artem, сподіваємося, що смартфон буде довго і надійно слугувати бабусі
Алексей Черныш рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 8/256GB Grey, Замовлення №56045

Сервис на уровне, магазин советую
Добрий день Алексей Черныш, дякуємо Вам за відгук і рекомендації
Вікторія Пенделюк рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Soothing Sea (PAYH0081), Смартфон Motorola Edge 40 Neo 12/256GB Caneel Bay (PAYH0082), Замовлення №56221

Залишилось приємне враження від покупки. Йдуть на зустріч клієнту. Швидке виконання замовлення і хороші ціни.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день Вікторія Пенделюк, ми будемо й надалі намагатися тримати рівень сервісу, щоб у Вас залишалися приємні враження
Александр Вовк рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Motorola G24 4/128GB Matte Charcoal (PB180009), Замовлення №55980

Добрий день Александр Вовк, дякуємо Вам за відгук