Валентин Гапочка рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: OnePlus 12 5G (16+1Tb) Silky Black (PJD110), Замовлення №54614

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Валентин Гапочка. Дякуємо за зворотній зв'язок. Нам приємно, що ви відзначили привітність наших менеджерів - вони працюють для Вас. Ми прийняли до уваги Ваші зауваження щодо персонального кабінета покупця та статусу замовлення. Дякуємо за Вашу лояльність щодо передплати, адже це вимушена міра, яка потрібна, щоб ми могли себе трохи убезпечити на випадок, коли у клієнта не буде можливості отримати замовлення, а також, щоб забезпечити нашим клієнтам найнижчі ціни на товар. Очікуємо нові замовлення від Вас, приємного користування смартфоном.
Sasha Udovika рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №54471

Замовив планшет, все прийшло вчасно та в цілості. Плівка поверх коробки виглядала не оригінальною але всередині все добре
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Sasha Udovika. Дякуємо Вам за Ваш зворотній зв'язок. Нам прикро, що плівка мала такий вигляд, можливо вона затерлася чи отримала пошкодження під час транспортування. Хочемо зауважити, що таким чином запаковані планшети ми отримуємо від постачальника. Приємного користування планшетом. Сподіваємось на подальшу співпрацю
Greya рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome White (SM-A546BZWC), Замовлення №2334

Гарний магазин! Привiтнi консультанти! =) Чудова якiсть обслуговування!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Greya. Дякуємо Вам, що обрали наш магазин. Ми вдячні Вам, що ви високо оцінили роботу наших консультантів, вони завжди намагаються створити приємну та комфортну атмосферу. З нетерпінням чекаємо на Ваші майбутні замовлення!
Sergiy Odessa рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Blackview Active 8 Pro 10.36, Замовлення №22846

Купував Blackview Active 8 Pro 10.36" (8+256Gb) Black (LTE) Чудовий апарат = в HD була найнижча ціна по Україні та Алі. Та прислали менш за добу
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Sergiy Odessa. Дякуємо Вам, що вибрали наш магазин та залишили позитивний відгук! Наша команда завжди прагне надавати найкращий сервіс та найнижчі ціни на ринку. Blackview Active 8 Pro 10.36" (8+256Gb) Black (LTE) - це найкращий вибір, він порадує вас своєю роботою, а посилений корпус захистить планшет від механічних ушкоджень. Приємного користування планшетом та чекаємо на Ваші майбутні покупки!
Дима Колесник рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi 13T Pro 12/512GB Meadow Green, Замовлення №54239

Швидко зв'язались і в той же день відправили Шукав по різних інтернет магазинах тут найнижча ціна. Однозначно рекомендую.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Дима Колесник. Дякуємо Вам, що вибрали наш магазин. Завжди намагаємось забезпечити найнижчі ціни та оперативну відправку товару. З нетерпінням чекаємо на Ваші майбутні замовлення!
Олександр Козеровський рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №54241

Гарний сервіс. Багатий вибір товару. Приємні ціни. Швидко відправили. Надійна упаковка.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Олександр. Дякуємо за Ваш відгук! Ми надзвичайно раді, що вам сподобався наш сервіс та вибір товару. Багатий вибір товару, швидка відправка та надійна упаковка - це наші пріоритети. З нетерпінням чекаємо на Ваші майбутні замовлення!
Evgeniya рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Power Bank Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh USB-C 18W PLM18ZM White (VXN4258CN), Замовлення №53676

Очеь довольна магазином. Почти сразу перезвонили доя уточнения деталей заказа и потом общение было в вайбере, что было очень удобным. Цена была самая низкая из всех представленых магазинов (на секундочку гривен на 250-300) и магазин предоставил все документы. Отправка была в тот же день. Рекомендую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Evgeniya. Дякуємо Вам за таку високу оцінку роботи нашого магазину. Ми завжди намагаємося забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів. Цінуємо ваш вибір та довіру. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреби в майбутньому, звертайтеся до наших менеджерів.
TROYANY UA рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Redmi Note 13 Pro+ 5G (12+512Gb) Midnight Black (EU) NFC, Замовлення №54422

Ціна, обслуговування, якість товару все на вищому рівні. Рекомендую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, TROYANY UA. Дякуємо Вам за рекомендацію нашого магазину. Ми завжди прагнемо забезпечити покупців якісним товаром по найприйнятніших цінах. Сподіваємось на подальшу співпрацю
Stanislav.B рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Violet (SM-A546ELVD), Замовлення №54553

Оперативно і комфортно! Товар відповідає опису повністю...
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Добрий день, Stanislav. Дякуємо за те що приділили свій час і залишили позитивний відгук про наш магазин. Будемо і надалі радувати своїх клієнтів оперативністю роботи та забезпечувати комфортність покупок. Сподіваємось на подальшу співпрацю
77 coins рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Blackview Tab 18 12/256GB Grey, Замовлення №54654

Знайшов товар на HotLine, подивився на рейтинги продавців та відгуки. Обрав саме цей магазин. Зі мною швидко зв'язалися, обговорили деталі, надіслав предоплату (домовленність - накладений платіж) і отримав товар на Новій Пошті. Там перевірив - все добре. Планшет працює - дружина задоволена. Товар і комплектація повністю відповідали опису. Сервіс досить швидкий та якісний. Продавця можу рекомендувати.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, 77 coins. Дякуємо Вам, що поділились свої позитивним досвідом співпраці з нашим магазином. Ми раді, що наш сервіс та товар відповідає вашим очікуванням. Наші менеджери завжди прагнуть надавати якісний та оперативний сервіс. Бажаємо Вам приємних вражень від використання планшета, сподіваємось на подальшу співпрацю.