Julija Kobrinovich рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Планшет Oukitel Pad RT6 (8+256Gb) Orange (LTE), Замовлення №55667

Все супер, та відповідає опису товару.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо, Julija! Дякуємо, що надали зворотній зв'язок. Наші клієнти супер! Гарного дня, звертайтесь до HDphone за новими гаджетами.
Лёля Педченко рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Чехол-клавиатура для Xiaomi Pad 6 Keyboard Black (Original), Замовлення №55762

Дуже гарний планшет! Клавіатура навіть перевищіла мої очикування. Дякую менеджеру за професійну консультацію та дуже швидку відправку.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Лёля! Нам приємно коли клієнти цінують нашу роботу! Наша команда працює на високому рівні саме для Вас. Звертайтеся ще, допоможемо підібрати класний гаджет та чудові аксесуари до нього.
Johny рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №55744

Все дуже швидко і професіонально,запропонували global з eu зарядним ,ціна супер.Рекомендую!поклеїли також скло ,жодної пилинки!рекомендую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо, Johny! Дякуємо за високу оцінку нашого професіоналізму. Звертайтесь ще у HDphone, наші менеджери нададуть Вам якісну консультацію та встановлять скло чи плівку на гаджет для захисту екрану. Приємного користування планшетом та гарного дня
Маргарита Я рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Захисна плівка BLADE Hydrogel Screen Protection LITE (clear), Замовлення №134

Магазин топчик! За безкоштовне встановлення респект! Дякую!
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Маргарита, доброго дня! Вдячні Вам за відгук, наші клієнти топчик! Команда HDphone прагне створити комфортні умови для кожного клієнта. Будемо раді допомогти Вам знову. Гарного дня
Олег Бурков рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Xiaomi Poco F5 Pro (12+256Gb) White (EU), Замовлення № 55728

Чудовий магазин, та якісне обслуговування! Рекомендую!:)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Олег! Дякуємо за Ваш відгук - у нас чудові клієнти. Ми прагнемо, щоб кожен покупець йшов від нас задоволеним. Чекаємо на Ваші нові замовлення. Бажаємо чудового настрою
Alex_rap03 рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB Midnight Black, Замовлення №55378

Замовив, швидко передзвонили, на наступний день відправили. Покупкою задоволений)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Alex_rap03, доброго дня. Дякуємо за зворотній зв'язок. Ми раді, що Ви задоволені смартфоном і нашим обслуговуванням. Будемо завжди раді чути Вас у нашому магазині. Гарного настрою та приємного користування гаджетом
Artemka228 рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Рюкзак Xiaomi 90 Points All-weather Urban Function Backpack 18.5L (90BBPLF21130U), Замовлення №139

Купував рюкзак ксяоми, це була не перша покупка в цьому магазині як завжди ціна якість Дякую за швидку доставку
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Artemka228! Пам'ятаємо кожного нашого клієнта. Дякуємо за теплі слова та за те, що помічаєте зусилля наших менеджерів, адже вони завжди прагнуть обслуговувати клієнтів швидко та якнайкраще. Звертайтесь до нашого магазину - постійно поповнюємо асортимент якісним та актуальним товаром. Бажаємо гарного настрою та приємних покупок
Oksana74 рекомендує цей магазин

Купив: Moto g14 8+256 steel grey, Замовлення №55731

Дякую команді HDPhone ви топові, все було швидко та якісно як завжди сервіс на висоті ! Кава була дуже смачна)
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Вітаємо, Oksana74! Це круто, коли отримуєш такі фідбеки від замовників. Намагаємось створити душевну атмосферу та допомогти кожному клієнту. З нетерпінням чекаємо на Вас у нашому магазині, гарного дня
Мariia рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Onyx Gray, Замовлення №54764358

Все пройшло чудово, купую в другий раз, відправка швидка, менеджери привітні та завжди допомагають )
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Марія! Раді чути, наших постійних клієнтів. Стараємось зробити все оперативно та допомогти вирішити усі питання покупця. Звертайтесь до HDphone, гарного дня
РУСЛАН КИСЕЛЕВ рекомендує цей магазин

Купив: Motorola E13 (8+128Gb) Cosmic Black (PAXT0079RS) (UA), Замовлення №53476

Замовляв телефон Motorola E13 (8+128Gb) Cosmic Black (PAXT0079RS) (UA). Все пройшло чітко. Менеджер Артем, надав професійну консультацію.
Відповідь представника «HDphone.com.ua»
Доброго дня, Руслан! Дякуємо, за високу оцінку роботи Артема. Хочемо зазначити, що всі менеджери у нашому колективі зможуть професійно Вас проконсультувати. Сподіваємось на подальшу співпрацю