Артем Дудин рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Ноутбук ASUS Q540VJ (Q540VJ-I93050), Замовлення №2401543

Aleksandr P рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: , Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Gray (SM-S928BZTH), Замовлення №2401319

Товар в наявності ,гарна ціна,швидкість відправки після оплати
Endurance рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB Titanium Black (SM-S928BZKH), Замовлення №39435

Магазин максимально клієнтоорієнтований, рекомендую. Замовив телефон, при перевірці вдома виявив брак та обміняли без питань. Потім ще й повернув уже новий телефон за всі кошти (за моїм бажанням).
22 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Phantom Black (SM-S918BZKD), Замовлення №2400969

Прекрасно, без ніяких лишніх зауважень раджу.
Taras Antoniuk рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Obsidian, Замовлення №39543

Дякую менеджерам за оперативність. Відправили на протязі години після оплати, на наступний день телефон був вже в мене. Ціна найнижча на ринку. Радий що вибрав цей магазин. Однозначно рекомендую.
Tal рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Lenovo Yoga 7pro, Замовлення №2401008

Брав ноутбук Yoga Pro 7, все чітко, без затримок та сюрпризів, ціна актуальна наявність теж, магазин рекомендую!
Vovki25 рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон realme GT 5G 8/128GB Dashing Silver, Замовлення №59 0011 0009 3485

Все чудово і добре, посилка швидко прийшла, ціна адекватна.
Антон Онукевич рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S9 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X710NZAA), Замовлення №2400932

Замовляв планшет Samsung Galaxy Tab S9, звязались за деякий час, після оплати відправили в той самий день, товар новий та відповідає опису, сервісом задоволений, товаром теж. Рекомендую даний магазин, замовляю тут не вперше.
Євгеній Кутепов рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Green (SM-S918BZGD), Замовлення №2400584

Дмитро Клюквін рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW23), Замовлення №ч/з тг

Проконсультували, зробили гравіювання, привезли. Ціна як на сайті (без комісій за перевод або без доставки НП за 2к). Мак в порядку, дяка)