Carbony не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 грудня 2023

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 14 Pro Silicone Case with MagSafe - Lilac (MPTJ3), Замовлення №2310517

UPDATE: Магазин пошел на встречу, извинился, забрал обратно некачественный чехол, и деньги были мне возвращены на карту в тот же день.
23 грудня 2023 Відповісти
Не совсем понятно, зачем было удалять фото чехла, удаляя фото вы способствуете продаже поддельных чехлов усложняя другим покупателям их визуальную идентификацию
23 січня 2024 Відповісти
Gleb Mironov рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 256GB Space Gray (MM9L3), Замовлення №2310487

spell477 рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Купив: MacBook Pro 16” M2 Max 12CPU/38GPU/64GB/4TB Silver (Z179000H9) , Замовлення №2310317

Придбав ноутбук в цьому магазині. В наявності виявилась модель навіть краща, ніж початкова і по привабливій ціні. Відвантаження було оперативним. Допомогли з нюансами з оплатою та з отриманням в службі доставки. Дуже сподобалось ставлення та сервіс. Рекомендую цей магазин.
Jhoni рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №Не дали

Пристрій чудовий, магазин також, відписують за +-30хв (багато замовлень напевно),відправили в термін, рекомендую до співпраці
Сергей Чурилов рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 12/512GB Black, Замовлення №2310274

Созвонились быстро, уточнил насчет упаковки будет ли в наличии чехол как в видео обзорах. Коробка целая, телефон не витринный, все было отличненько. Не хотелось отправлять предоплату, но таковы реалии.
Олександр рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Xiaomi Pad 6 8/256GB, Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №20450824373547

Не перший раз купую в даному магазині гаджети) Все пройшло добре Товар запакований в заводську плівку Що є не мало важно Ніхто його не вскривав Не перепрошивав І тому подібне Все працює належним чином Даний магазин рекомендую до придбання різного товару!
Mei Blog рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Sony Inzone H9 White (WHG900NW.CE7), Замовлення №2310248

Отличный магазин, к сожалению наушники не оправдали ожиданий, возврат сделали очень быстро за что спасибо!
Andre Levchenko рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №121333344

Apple сам говорить за себе. Швидко зв'язались, швидко відправили.Відповідають, як на телефон, так і в мессенджерах. Бажаю Вашому магазину розвитку. Рекомендую.
Eliiahu рекомендує цей магазин
6 грудня 2023