Роман Дем'янчук рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome White (SM-A546BZWC), Замовлення №59001081551764

Дякую за чудовий телефон. Все супер, швидке оформлення та доставка товару
vmasterko рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №38403

Мої найкращі рекомендації, планшет перевершив всі очікування, доставили вчасно, повністю запакований в заводську плівку. Рекомендую до співпраці!
KoR рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S918BZKH), Замовлення №38627

Заказывал 2 телефона Samsung. Операвтивно доставили в канун НГ в оговоренные сроки.
Yarvas рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №38748

Рекомендую, все дуже чітко і вчасно.
Сергей Дорошенко рекомендує цей магазин

Купив: правий навушник Apple AirPods Pro Right (MWP22/R), Замовлення №38683

Гарний сервіс. Опрацювали замовлення швидко, відправили оперативно. Рекомендую
Юрій Корнійчик рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №2310951

Замовляв подарунок коханій, все дуже швидко відправили, сутки не пройшли , на наступний день мені вона повідомила що отримала! Сервісом залишився задоволений! Рекомендую! P.S. Лише на екрані біля кнопки гучності була біла полоса, але як виявилось то меню швидкого доступу)))) Дякую що зворотній зв'язок працює і швидко все підказали)) Рекомендую!
Віталій Якименко рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Стилус Apple Pencil (MK0C2), Замовлення №59001077380184

Гарний, сервіс. Подзвонив, все було в наявності, відразу відправили, наступного дня отримав. Дозволили відкрити упаковку, підключив, стілус до свого айпада прямо на пошті. В цілому гарне враження від покупки в цьому магазині)
Anatolii P. рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №38572

Купував навушники дружині на подарунок. Дружина задоволена, а отже і я задоволений! Ціна - якість радує. Не вперше, і думаю не в останнє, купую в цьому магазині!
Костя Данчишин рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 8/128GB Black, Замовлення №2310641

Все пройшло добре, швидко зв'язались, швидко відправили, товар в належному стані, пломби на упаковці не пошкоджені
IgorKovtun рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 13T 12/256GB Meadow Green, Замовлення №2310551

Сподобався сервіс, ціна і терміни доставки. Замовляв другу на подарунок. Магазин зв'язався зі мною протягом 10-15 хвилин, швидко оформили замовлення по телефону, відправили в той самий день. Посилка прийшла неушкодженою, телефон був той самий, що замовляв на сайті, глобальна версія, вся комплектація. В цілому все сподобалося, рекомендую цей магазин.