Татьяна Подорван не рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Onyx Gray

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Інформація подана від сайту не відповідала дійстності! Хотіла замовити телефон,і добре що подзвонила,а не оформила,так би чекала невідомо що і отримала так само хто зна що, так як на питання про гарантію чи є на нього,мені почали не чітко давати зрозуміти,що їх в ньго ще немає і ціни є в перекупників завищені і вони ще точно не знають ні вартість ні коли буде в них)) але навіщо дурити людей?! немає так не ставте,що він в наявності...
Roman MaX рекомендує цей магазин
11 квітня 2021

Купив: Ноутбук HP ProBook 430 G7 (9HP92E, Замовлення №6555

Купив тут якісний новий ноутбук за дійсно хорошою ціною. Дякую за співпрацю!
ЯК?
3 листопада 2021 Відповісти
Максим не рекомендує цей магазин
3 квітня 2021

Хотів купити: Xiaomi mi9 lite

Радион Калашник не рекомендує цей магазин
23 березня 2021

Хотів купити: Мобильный телефон Xiaomi Redmi 9C 3/64GB Midnight Gray

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

указывают заниженную цену. При обратном звонке сообщают, что товар подорожал, хотя и все равно дешевле чем в крупных торговых сетях. Это второй случай (в первый раз я не придал этому значения, ну, бывает...) В итоге нашел в другом месте, в моем же городе за ту же(озвученную продавцом) цену, но с бонусом в виде наушников той же фирмы.
Миша Сиротенко не рекомендує цей магазин
27 лютого 2021

Хотів купити: Samsung Galaxy M31 6/128GB Black

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Цену указывают низкую. Когда звонишь говорят подорожало.
Александр Просин не рекомендує цей магазин
12 січня 2021

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB Polar White NFC

Сподобалося: наявність

5 січня 2021

Хотів купити: Apple iPhone 11 64GB Purple (MWLC2)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Цена выше чем указана на сайте.
Berlser рекомендує цей магазин
27 липня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A51 2020 6/128GB Blue (SM-A515FZBW), Замовлення №5367

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Покупка и обслуживание отличные. Цена в интернете и в магазине да разная, но я заказал в интернет магазине и все супер. Спасибо.
Юрий Куевда не рекомендує цей магазин
10 червня 2020

Хотів купити: Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Black

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Цена не соответствует описанию и наличие товара тоже ограничено.
konstj рекомендує цей магазин
2 червня 2020

Купив: Мобильный телефон Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Green, Замовлення №5084

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі