Володимир Р не рекомендує цей магазин
11 січня 2018

Купив: Точка доступу TP-Link TL-WA701ND, Замовлення №Чек 0020

Не сподобалося: , замовлення через корзину

Купив точку доступу у травні 2017 року. Виявилось, що вона не підходить, вирішили повернути. Так як товар розпечатаний, сказали що мусять відправити постачальнику на перевірку, і тільки тоді зможуть повернути кошти. Пройшло більше ніж пів року, ні грошей, ні товару, ні інформації. Директора завжди нема, ніхто нічого не знає, всі хто на телефоні нічого не вирішують. Не раджу тут щось купляти.
Відповідь представника «Школяр»
Здравствуйте. Можем ли мы как-то помочь устранить проблему, которая возникла у Вас с интернет-магазином "Школяр"?
Eugene Epstein не рекомендує цей магазин
15 лютого 2017

Хотів купити: Velbon EX-430

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, видача товару на складі

Цена изменилась по прибытию в магазин, внезапно появились 3% (первый опыт такой, покупаю регулярно по всей стране). Не понравился персонал.
COOPOD рекомендує цей магазин
26 вересня 2016

Купив: Гарнитура Kingston HyperX Cloud Core Gaming Headset Black (KHX-HSCC-BK-BR), Замовлення №1789

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Заказал, с доставкой по городу, магазин находится в моем городе, заказывал в среду, сказали что привезут в субботу. Доставка прошла без проблем.
12 серпня 2016

Хотів купити: Сканер штрих-кода Sunlux XL-6200 USb (9669)

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, відвантаження товару

Сделала заказ в этом магазине на 3 штуки сканеров, должны были приехать в среду 10-го числа. Перезванивала, уточняла состоится ли моя отправка - подтвердили что 100% отправка состоится , после этого ни ответа ни привета от этого магазина! Спасибо ВАМ ОГРОМНОЕ ЗА ТАКОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ!!! Больше к этому магазину не буду обращаться, и Вам не рекомендую!
21 квітня 2016

Знаток Электронный конструктор (320 схем) (REW-K002) на Hotline.ua магазин заявил цену 705грн, а при переходе на сайт магазина - цена уже 942грн
Одесский рекомендує цей магазин
15 березня 2016

Купив: Samsung SM-A300H/DS (Galaxy A3 Duos) Black (SM-A300HZKD), Замовлення №1208

Первый раз в магазине. Всё устраивает, конкурентоспособные цены. Ребята, сделайте ремонт на своей точке на Пантелеймоновской, не солидно.
valdg рекомендує цей магазин
19 січня 2016

Купив: блендер Braun Multiquick 7 MQ 735

Новый для меня магазин, приятно удивил ценой и тем что товар приехал в точку выдачи в снегопад )) Цена с даты заказа не изменилась, хотя на следующий день подскочил курс
29 жовтня 2015

Хотів купити: sony c5

На хотлайне одна цена в магазине на 500 гривен дороже. Цены на много дороже других магазинов в реале, а на хот лайне пишиту совершенно другое. Во многих товарах колоссальное несоответствие! НЕ СОВЕТУЮ. http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/sony-xperia-c5-ultra-dual-e5533-white/prices/#1/0
20 липня 2015

Не сподобалося: видача товару на складі

Apple iPhone 6 Plus 16Gb у них нету этого товара за эти деньги ,,, http://shkolyar-shop.com.ua/apple-iphone-6-plus-16gb--gold-.html