Wester-2 рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Silver 2022 (MLXY3), Замовлення №340087

Easybay - супер! Купив у них ноутбук цей Macbook Air, швидко привезли по Києву. Кур'єр був дуже терплячий, навіть допоміг перевірити ноутбук, щоб бути впевненим, що все гаразд. Ноутбук виглядав як новий, як і обіцяли. Я дуже задоволений! Дякую за такий чудовий сервіс!
Александр Левтеров не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Хотів купити: Google Pixel 8 8/128GB Hazel, Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Hazel

Ціна на Холтлайні на 2000 дешевше. Минулого тиждня також намагався придбати, ціна була 18 200 і на Хотлаіні і на сайті, по сайту був в наявності, але фактично не було, навіть не перетелефонували
Viktor Blum рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №190876

Замовив телефон Xiaomi Redmi Note 12 Pro на www.easybay.com.ua і, взагалі, все круто! На сайті легко знайшов потрібну модель, ціни норм, нічого зайвого. Замовив, і швидко доставили, ще й добре упакували. Загалом, рекомендую магазин, і телефон теж. За свої гроші - відмінне співвідношення ціна/якість. Якщо щось, ще раз там що-небудь замовив би.
Марина Будункова рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB Awesome Graphite (SM-A546EZKD), Замовлення №

Гарний магазин, замовили 28.12, сказали що відправку зроблять 02.01, але так вийшло що відправили все ж таки 28.12, що приємно здивувало. Бо дуже хотілось отримати подарунок, саме на Новий рік. Магазин бере передоплату, невелику, символічну. Вибирали магазин за ціною, тут була найнижча. Магазин рекомендую!
Вол рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 12/512GB White, Замовлення №576816

Хороший магазин і персонал. Покупка пройшла добре, у оговорені терміни. Ціна товару відповідала заявленій на Хотлайн. Непогане місце розташування для самовивозу товарів. Хороша ціна. Одна із дешевших серед інших магазинів (а це основний критерій). Рекомендую даний магазин іншим покупцям. Дякую. Успіхів вам і багато вдячних і задоволених клієнтів.
Михаил Тодорица не рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Хотів купити: DOOGEE S61 6/64GB Carbon Fiber, Смартфон DOOGEE S61 6/64GB Carbon Fiber

Не рекомендую. После успешного заказа на сайте перезвонили быстро. Но после оплаты завдатка больше не перезванивали. Дозвонится не смог, переключают на автоответчик! Деньги не отправляйте!!!
Відповідь представника «EasyBay»
Доброго дня, шановний Михаил Тодорица, ми дуже вибачаємось, так, сталась технічна помилка, вірніше спрацював людськи й фактор. Передоплата Вам була повернута. Дякуємо за Ваше звернення! Гарного дня!
n_zhy рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №197561

Не перший раз користуюся послугами цього магазину. Якістю обслуговування залишилася задоволена.
denon480 рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №4335

Брал именно в этом магазине потому что цена была на тот момент (11.09) самой лучшей и вот спустя почти 2 месяца всё отлично, телефон просто бомба. Версию SEK не стал брать потому что переплата 8000 грн ни за что.
Сержіо не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Хотів купити: Samsung Galaxy A73 5G 6/128GB Gray (SM-A736BZAD), Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 6/128GB Gray (SM-A736BZAD)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

По цій ціні нема, а є по більшій.
sony6670 рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab S8 Plus 12.4 8/128GB Wi-Fi Graphite (SM-X800NZAA), Замовлення №602804

Позвонил уточнил для какого региона планшет в течении 10 минут мне презвонили сказали. Заказал в этот же день отправили.