Юлия Юлия рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Amazfit Active Petal Pink, Замовлення №633890

Дуже класний магазин. Купувала до цього неодноразово товар в самому магазині. Вперше зробила замовлення он-лайн і не пошкодувала
Іринка Мельник рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds 5i White, Замовлення №1238

Дуже задоволені покупкою в цьому магазині. Ціни нижчі, ніж в інших магазинах. Приємний продавець, все чітко пояснили про товар, дякую
Віталій рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 (82SB00K9US), Замовлення №631120

Як с іншими магазинами, ціна адекватна! Товар доставили до магазину в термін. С недоліків, це гарантія! Як на мене для таких товарів як ноутбук, 3 місяці - це мало!
Майя Бочарова рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB Lavender (SM-S918BLID), Замовлення №630615

Купила у них телефон. Забрала в Одессе лично из филиала, доставка была бксплатная. Пришлось настроить язык (все было на китайском, но никаких проблем не возникло). Осталась очень довольна покупкой.
ole manzana рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Onyx Black, Замовлення №630928

Максим Рябченко не рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Samsung s24 ultra , Замовлення №-

Як завжди щоб отримати фіскальний чек потрібно добряче поборотися. А краще при заказі вказати що він потрібен. Але це не гарантує що він буде фізичним. Мені вдалося взяти лише електронний
Myroslav Krainyk рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Портативна колонка JBL Charge 5 Blue (JBLCHARGE5BLU), Замовлення №0000-018514

Замовив колонку в цьому магазині, товар прийшов швидше, ніж обіцяли, перевірили у магазині, все сподобалось - і по товару, і по обслуговуванню. Рекомендую!
YaREm рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Ноутбук MSI Stealth 15 A13VF-038US (STEALTH1513038), Замовлення №630154

Анна Скородинская рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/512GB Marble Grey (SM-S926BZAG), Замовлення №631627

Доставка швидше, ніж обіцяли! Консультант у пункті видачі - чуйний, професійний та клієнтоорієнтовний? . Рекомендую цей магазин)))
Toha1431 не рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Хотів купити: НАВУШНИКИ BEATS STUDIO PRO WIRELESS BLACK (MQTP3)