Amina Sokhan рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Ваги підлогові електронні HUAWEI Smart Scale 3, Замовлення №626463

Замечательный магазин, все хорошо упаковали, товар отправили быстро
Артур Цема рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Phantom Black (SM-S901BZKG), Замовлення №0000-010696

Дуже чудовий магазин, порадував цінами на техніку, прям дуже смачні ціни, тому дуже рекомендую цей магазин, телефон сам по собі теж супер!
Юлій Пилипчак рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Фітнес-браслет HUAWEI Band 8 Midnight Black (55020AMP), Замовлення №9683

Вже не вперше купуємо в Sota) Сподобалися україномовні, толкові продавці-консультанти))
Meepohisto рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Razer Hammerhead True Wireless X (RZ12-03830100-R3G1), Замовлення №0000-009586

Сам магазин норм, але про навушники можу точно сказати, що якщо у вас маленькі вуха, то краще таку форму не брати)
Віталій Осінський рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 4 Obsidian Black, Замовлення №#0000-010303

Браслет супер, правда ремінець не дуже сподобався, трохи незручно надягати але надійний. Вже замовив собі металевий. Магазин симпатичний, обслуговування швидке та якісне.
Вікторія Вінярська рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS OPPO Enco Air3 Pro White, Замовлення №625375

Обслуговування магазину, ціна, якість товару - всім задоволена. Дякую за оперативну доставку.
wake рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: КАБЕЛЬ З ПІДТРИМКОЮ РЕЖИМУ ПАРКУВАННЯ XIAOMI 70MAI MIDRIVE UP02 HARDWARE KIT EU, Замовлення №625172

Замовлення оброблено швидко і якісно АЛЕ у разі замовлення доставки кур?єром магазин не погоджує з вами час доставки. Кур?єр зателефонував по факту доставки на місці. Тобто якщо ви замовляєте доставку кур?єром - будьте ласкаві сидіть весь день в дома / в офісі
Thomus рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 8/128GB Polar White, Замовлення №625510

Чудове обслуговування! Продавець був ввічливим і чемним. Відповів на усі запитання, надав необхідну консультацію та поради. Товаром повністю задовллена. Ставлення до покупця відмінне, дуже приємно. Буду радити цей магазин і впевнена, що ще не раз скористаюся його послугами.
acrossmysky1 рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Pearl Blue (PB0W0007), Замовлення №625090

_Alya_ рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Sony WF-1000XM5 Black (WF1000XM5B.CE7), Замовлення №625109

Не вперше купую у цьому магазини. Дуже приємний оператор, та продавці в магазині. Отримала раніше ніж очікувала. Дякую.