Светлана Булгакова рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №630969

Заказ был отдан в срок. Телефон отличный. Обслуживание в магазине в Киеве просто топ! Парень, который выдавал заказ,не знаю, как зовут, знаю, что он с Мариуполя - большой умничка! Приятное обслуживание сделало настроение на весь день. Sota, мы были с вами в Харькове, сейчас в Киеве. Моє серденько ваше навіки! Дякую)
Swoosh рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Green (SM-A546BLGC), Замовлення №630498

Рекомендую магазин Sota всім. Давно вже постійний клієнт цього магазину. Лояльне ставлення до клієнтів, професійний персонал. Товар завжди в наявності, ціни відповідають заявленим на Hotline та Sota. Здійснювати покупки в цьому магазині рекомендую. Дякую Sota!
Вячеслав Шинкаренко рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G14 4/128GB Steel Grey (PAYF0006), Замовлення №630074

Nice, goog, reccomend
Андрей Журавель не рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій Apple MagSafe Charger (MHXH3), Замовлення №627769

Продали під видом оригінальної зарядки не оригінальну. При продажі уточнював чи оригінальний товар - сказали що так. Довелось витрачати час на повернення.
Romel Vasyk рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Смартфон G72 8/256GB Meteorite Grey (PAVG0018), Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011), Замовлення №627730

Товар замовив. Отримав смс підтвердження-запрошення. Прийшов у магазин, товар провірив. Все ок. Товар та магазин рекомендую.
Petro Zhuk рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Charcoal, Замовлення №629033

замовив телефон. попросили скинути передоплату 500грн, і на наступний день доставили в магазин. Прийшов оплатив решту. Телефон запакований, всі пломби на місці.
Игорь Мозговой рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Смартфон Motorola G72 8/256GB Meteorite Grey (PAVG0018), Замовлення № #0000-014252

Заказал . Приехал забрал . Рекомендую этот этот магазин.
Igor Kardash не рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3)

При покупці телефону iPhone 15 pro max 512GB, замість зазначеної європейської версії MU7E3 прийшла японська MUGW3J/A . Дарма лише витратив час, більше в цьому магазині нічого купувати не буду, номер замовлення 629210
pashkovskiyd не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Хотів купити: Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 256GB Space Gray (MNXF3)

04.03 замовив ipad з додатковою гарантією та стілус. Вніс попередню оплату як то вказали в колцентрі. 05.03 отрмав повідомлення про готовність товару до видачі. вранці 06.03 у пункті видачі запропонували мені забрати стілус і один рік гарантії на нього. на зауваження про наявність ipad в замовленні був посланий до колцентру який відмінив це замовлення а попередити мене про це забув. Натомість запропонували прибрати із замовлення гарантію на стілус, яку я не замовляв
Егор Бурков рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Snow, Замовлення №62774

Все супер, дякую. Купив телефон все працює всім задоволений