СергійА рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Мультимедійна акустика Creative GigaWorks T40, Замовлення №193908

Гарна акустика, гарний магазин
Відповідь представника «Redprice»
Нам приємно, пане Сергій, що Ви високо оцінили роботу наших менеджерів. Дякуємо Вам за замовлення та відгук. Завжди раді новим замовленням! Очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Матвій Філіпенко рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Вертикальний пилосос (1В1) Karcher FC 7 Cordless (1.055-730.0), Замовлення №192 519

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Redprice»
Пане Матвій, ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Олександр Малєв рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Audio-Technica AT-LP120XUSB Silver AT-LP120XUSBSV, Замовлення №Номер заявки 193 018

Відповідь представника «Redprice»
Олександр, щиро дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Нам було приємно співпрацювати з таким відповідальним покупцем як Ви. Бажаємо якнайдовшого користування. З радістю очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Юлія Шевченко рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: 263993850, Графічний планшет Wacom Intuos Pro S (PTH-451), Замовлення №26399850

Дякуємо! Покупкою дуже задоволені, дарували доньці, вона в захваті! Бажаю процвітання!
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо Вам за схвальний відгук! Нехай товар прослужить якнайдовше. Ми з радістю готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернтет-магазин RedPrice!
bibliary не рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: БФП HP LaserJet M140WE (7MD72E), Замовлення №262679857

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за поставлену оцінку. Дякуємо, за зворотній зв'язок. Так, більшість товару ми зберігаємо на складі за кордоном, через це терміни відправки займають від 3 до 7 робочих днів. Так, на жаль, дійсно виникла затримка із відправкою товару через ситуацію на кордоні. За що ми перепрошуємо. Варто зазначити, що менеджер завжди був на зв'язку та надавав усю актуальну інформацію щодо замовлення. Товар прибув до нас новим та запакованим. І його дійсно перепрошивали лише тому, що його версія була саме для Європи. Тобто користуватись в Україні ним, Ви б не змогли. Після отримання товару негативних коментарів стосовно працездатності товару, від Вас ми не отримали. Тому, можемо вважати , що товаром Ви задоволені. Очікуємо на повторне Ваше замовлення та ми обов'язково виконаємо відправку Вашого замовлення вчасно. З повагою, інтернет-магазин RedPrice!
Леша Шевчук рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum E10, Замовлення №20450789372315

Гарний магазин - рекомендую. Придбав пилосос який виявився з браком, - магазин замінив на новий без питань. Дякую
Відповідь представника «Redprice»
Ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Олександр Дереча рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill GC706D34, Замовлення №186243

Магазин рекомендую!!! Товар працює
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишений відгук! Будемо раді Вашим новим замовленням. З повагою, команда інтернет - магазину RedPrice!
Вадім Жарко рекомендує цей магазин

Купив: Worx wr 206, Замовлення №27865

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за оцінку роботи! Ми раді, коли клієнти задоволені співпрацею. Звертайтеся ще
Борис Пархоменко рекомендує цей магазин

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3X18W, Замовлення №20450793783376

Всё отлично! Спасибо!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за відгук. Завжди будемо раді надати Вам найкращий товар за найкращою ціною!
Andrii Hrytskiv рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Материнська плата MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI (911-7D91-019), Блок живлення MSI MPG A1000G PCIE5, Замовлення №15185424

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Так, дійсно по Вашому замовленні виникла затримка, за що дуже перепрошуємо. Але, ми впевнені що товаром Ви задоволені! В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням, впевнені, що наступного разу порадуємо Вас швидким виконанням замовлення, хорошим сервісом та якісною продукцією європейської якості. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!