Roman Demenskyi рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: БФП Epson Expression Premium XP-6000 (C11CG18403), Замовлення №112

Все отлично, принтер очень понравился, доставили раньше срока, очень доволен. Дополнительно нужно покупать перезаряжаемые картриджи и краску, тогда с ресурсом и расходами на ориг. картриджи вопрос закрыт.
Відповідь представника «Redprice»
Романе, щиро дякуємо за схвальний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нашим інтернет-магазином. Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
I NikSyA рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-000000031), Замовлення №20450729773531

Прийшов раніше терміну,без зігнутих ніжок,відправили швидко, рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо Вам, шановний клієнте, за схвальний відгук! Наша команда робить усе можливе, щоб відправка здійснювалася якнайшвидше. Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З радістю готові виконати наступне замовлення!
Світлана рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: Ferro Zumba BZA4S, Змішувач для кухонної мийки Ferro Zumba BZA4S, Замовлення №234339984

Відповіли швидко. Товар в наявності. Ціна актуальна. Відправили швидко. Товар без ньюансів. Замовляю вже другий змішувач.
Відповідь представника «Redprice»
Світлано, щиро дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Також дякуємо, що обираєте нас. Бажаємо приємних та вдалих покупок в інтернет-магазині RedPrice!
Volodymyr Khandiuk рекомендує цей магазин
14 червня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Trident Z Neo (F4-3600C16D-32GTZNC), Замовлення №242463825

Ще до замовлення зв'язався з менеджером, який відповів на питання в особистих повідомленнях в Телеграм і повідомив терміни відправки (5-10 робочих днів) для конкретного товару. Замовляв і оплачував на сайті. Термінів дотрималися, товар прийшов новим і у чудовому вигляді.
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо Вам за поставлену оцінку та схвальний відгук! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Нехай товар прослужить якнайдовше! Бажаємо мирного та спокійного дня. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Рустам Галянт рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Пакети до вакууматором Gorenje VB28/300 (347064), Замовлення №243003918

Рекомендую купував тут неодноразово
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо Вам за зворотний зв'язок! З радістю готові виконати наступне замовлення. Бажаємо мирного та спокійного дня!
MeGa-38 рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Мультимедійна акустика Edifier S350DB, Замовлення №242366356

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо Вам, шановний клієнте, за поставлену оцінку! Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З радістю готові виконати наступне замовлення.
Сергій Ошитко рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Повільноварка Crock-Pot CSC026X, Замовлення №20450719579661

Відповідь представника «Redprice»
Сергію, дякуємо за поставлену оцінку! Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Игорь Слободсков рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Корпус Fractal Design Meshify 2 XL Black TG LT (FD-C-MES2X-02), Замовлення №242323452

Представник магазину «Redprice»
Дякуємо Вам за поставлену оцінку! Готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
22 жовтня 2023 Відповісти
Наталія Мартинюк рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Принтер HP LaserJet M110we (7MD66E), Замовлення №Не пам?ятаю

Дякую за принтер. Все чудово.
Відповідь представника «Redprice»
Наталіє, ми дякуємо Вам за схвальний відгук та поставлену оцінку! Приємно отримути зворотний зв'язок від клієнтів. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Валентин Тимошкин рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Наушники TWS (, Замовлення №№239382221

Достатьно швидко відповідають на запити - через сайт і вайбер. По обслуговуванню - все прийшло швидко, швидше ніж заявлені терміни. Зовнішній стан товару - прекрасний, міліметрова прим`ятість коробки - але це пил порівняно з тим що б могло бути. Всередині - повна комплектація, навушники з 2го разу підключились до додатку Рейзер. Все швидко, все працює - рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Redprice»
Валентине, щиро дякуємо за схвальний відгук! Також дякуємо, шо оцінили якість нашої роботи. Нам було приємно співпрацювати з Вами. З повагою інтернет-магазин RedPrice!